Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi prostituált igénybevétel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi prostituált igénybevétele az egyetlen módom ahhoz, hogy megszabaduljak a gátlásaimtól?

Figyelt kérdés

27 éves lányként nem volt még senkivel szexuális kapcsolatom, mind a neten, mind élőben levegőnek néznek a férfiak. Mindennap gondolkozom azon, hogy mikor lesz már és vajon milyen lesz az első alkalom, nagyon vágyom már rá. Pasik terén nem vagyok válogatós, csak pár dolog van, ami fontos nekem. Az ideális férfi 190 cm vagy afelett van, borostája vagy szakálla van és nem vékony testalkatú, sem extrémen elhízott.

Nem küldök képet sekinek ezen az oldalon!



2020. máj. 10. 11:09
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez valós kérdés, akkor inkább pszichológust javaslok.
2020. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:
Jártam évekig 2 pszichológushoz is, a problémám nem oldódott meg, tovabbra is fennáll.
2020. máj. 10. 11:13
 3/51 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gátlásaid vannak? F.
2020. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jó nő, csúnya az arcom és a testalaktom is amorf. Azt akarom végre érezni, hogy én is kellek valakinek.
2020. máj. 10. 11:19
 5/51 anonim ***** válasza:
100%
És más oldalon küldesz képet?
2020. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 Wolf Titi válasza:
100%
Nem csak így lehet feloldani a gátlásaidat. Szerintem a magassághoz nem kéne ennyire ragaszkodnod, és hidd el, sokkal szélesebb lesz a skála. Vannak még magas srácok a világon, nem feltétlenül 190 cm magasak. Szerintem menj el szórakozni (már amikor lehet, a jelenlegi helyzetet tekintve) és ismerkedj. Igyál is esetleg (persze mértékkel) és engedd el magad. És ha úgyis annyira vágysz rá, biztosan lesz olyan, aki szívesen megsimerne :)
2020. máj. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
Tindereztem, mindössze 3 pasival volt egyezés, eggyel beszéltünk hosszabban, de kiderült, nagyon eltérő a világnézetünk. Bulizni szoktam néha-néha járni a barátnőimmel, mindig velük foglalkoznak csak a pasik, engem ott is teljesen levegőnek néznek.
2020. máj. 10. 11:27
 8/51 A kérdező kommentje:
Totál ismeretleneknek egyoldalúan, hogy csak ő lát rólam képet, az kizárt dolog.
2020. máj. 10. 11:28
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem írtam neked tegnap, de kb le sem tojtad az üzenetemet. Nem vagyok 190cm magas csak 180cm bár ez nem tudom miért fontos a szexhez, ahogy a borosta sem, mondjuk az van. Szóval nem értem, képet sem kértem, de azért nem válaszoltál. Akarsz valamit, de nem teszel érte.
2020. máj. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Rengetegen írtatok, nem kívánok senkinél második lenni (feleség/barátnő mellett) és 35-50 körüli pasikra sem vágyom, a korosztályom érdekel. Biztosan beleestél valamelyik kategóriába.
2020. máj. 10. 11:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!