Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon izgat hogy milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat hogy milyen lehet mikor kényeztetik a cicim, maszírozás, simogatás, nyalás, vagy egy apró csók vagy bármi! De most mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Felhoztam a barátomnak a dolgot de szerinte lesz is dolog és nem izgatja. Szex közben csak annyi szerepe van a cicimnek hogy ráélvez. Jó igaz nagy a cicim (E kosár) de csak egy kis pici csókja vagy valami gyengéd dologra vágynék mert nagyon érzékeny! Mit tehetnék?

2020. máj. 10. 12:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Nekem egy ugyanilyen pasi tette tönkre az önértékelésemet éveken keresztül. A mai napig alig merem levenni a melltartót, pedig megőrülök azért, hogy kényeztetve legyenek.
2020. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A barátodnak semmi de semmi szexuális kultúrája sincsen. És még az is zavarja ha te foglalkozol velük,na ez már aztán tényleg ultra gáz...Hagyd el,szerintem! Te nem egy férfivel vagy hanem egy érzéketlen buta lénnyel szerintem.. Hagyd el míg nem okoz további sérüléseket neked lélekben. !

,

2020. máj. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak csinálod az zavarja, de ő nem csinálja neked? Milyen pasi az ilyen? Meddig akarsz ezzel együtt élni? És addig mennyi örömtől fosztod meg magad?
2020. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Sajnos bármi van ha a szex miatt szakítok vele apám kitagad, nem vagyok túl jó helyzetben!
2020. máj. 10. 14:09
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szex miatt szakítasz vele apád kitagad? Mi van???
2020. máj. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Apád ezzel a gyökérrel zsarol?
2020. máj. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Találkozzunk néha. Megkapod amire vágysz és szakitanod sem kell. ;-)
2020. máj. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
47%
Gyere össze velem!!! Hatalmas mellimádó vagyok!!! Én rengeteget foglalkoznék velük!!! 23/F
2020. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!