Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha vonzódtok egy számotokra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vonzódtok egy számotokra amúgy nem kifejezetten szép emberhez, idő közben megszépül a szemetekben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Vokt mar ilyen. Annyira tokeletes belsoje volt, egy ido uzan tokeletesnek lattam mar ot kulsoleg is, ugy ahogy volt.
2020. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen!

Ffi

2020. máj. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Osztom az egyes kommentjét.(Bár nálam ez szerelemnél fordul elő,pl,mint jelenleg is.😀)

24N

2020. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vonzott mert megbolonditott a pinajaval de nem lett szebb csak vonzo maradt, azota nafyon szerelmesnek kell lennem hogy ne jusson itt ott az eszembe
2020. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen. Egy munkatársam. Külsőre semmi extra, de mióta megismertem. Nagyon tetszik :)
2020. máj. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Szerintem vagy szepnek latom eleve, azert vonzodom, vagy a csunyasaga vonz.
2020. máj. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megesett mar az ilyen. Ilyenkor az elejen ugy nem is vonzodom az illetohoz annyira, mint amikor megismerem es tudom milyen ember. A belseje annyira megszepiti, hogy egyszeruen vonzonak talalom tole a kinezetet is🤪 17/L
2020. máj. 17. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van.


Pl új munkahelyre kerültem 2013-ban, volt egy Rebeka nevű diáklány ott. Emlékszem, hogy amikor először láttam, végignéztem rajta s nem érdekelt.


Később láttam hogyan viselkedik és ez megtetszett. Innentől kezdve mindig néztem mikor fogunk együtt dolgozni, hirtelen úgy alakítottam az életemet, hogy edzőterembe is akkor járjak amikor ő, miután kiderült hogy egy helyre jártunk sportolni, s egyre jobban tetszett, arcra is sokkal szebbnek láttam már mint először, az alakja majdnem tökéletes volt, de innentől a majdnem is bőven elég volt hogy nagyon tetszen.

2020. máj. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!