Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek is van egy adott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek is van egy adott faroktípus, ami tetszik?

Figyelt kérdés
Pl ha túl nagy a makk, túl sok a bőr, túl sok előváladék ömlik belőle stb, nekem ezek a dolgok nem igazán jönnek be. Fura, hogy ilyen vagyok? Vagy minden nőnek van ideálja ilyen téren?

2020. máj. 10. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Inkább hegyes, fényes feszes makk

A bőr nem zavar.

Az előváladék pedig minél több annál jobb 😋

2020. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Hosszú és vastag 😃
2020. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Nekem az tetszik, ha rengeteg az előváladék, közepes mennyiségű a sperma (viszont messzire lő), fedi a makkot a fityma, és nagyjából arányos a makk és a hímvessző, emellett enyhén görbült.

Ha csak a látványt nézzük akkor a szemem jobban kívánja a nagyot. N

NEM KÉREK PRIVÁT FAROKSZELFIT, KÖSZÖNÖM A MEGÉRTÉST.

2020. máj. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Szeretem a nagy makkot. Ha hosszú és vastag. Bár én mindenhogy imádom a farkakat. L
2020. máj. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!