Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon tetszik a volt főnököm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a volt főnököm mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostanában álmodnom is vele és sokat gondolok rá meg kb 20 évvel idősebb tőlem..és biztosan van családja is én meg nem kezdenék így senkivel meg alapból sosem kezdtem senkivel 24L
2020. máj. 10. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Mar nem a főnököd, szóval kezdhetsz vele :)
2020. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Semmit, max. álmodozz tovább.
2020. máj. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Szoktatok beszélni?
2020. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Vagy lépsz feléje vagy marad az álmodozás!
2020. máj. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Írj rá valami süket dumával. Feltéve ha ismik vagytok közösségi oldalon.!
2020. máj. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lépj feléje, kezdeményezz, ahogy előttem is írták! Aztán majd kiderül, hogy kölcsönös-e a vonzalom vagy egyoldalú.
2020. máj. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
33%

Küldj neki Facebookon egy ilyen mély tartalmas üzenetet:

:)


Ennyit szoktak kezdeményezésül írni csajok. Ez azért jó, mert egyértelmű jelzés, hogy közeledhet hozzád.

Ha meg nem él vele, akkor neked sem ciki, mert ugyan mi extra van abban, hogy csak simán rámosolyogtál. Neki meg még akkor is jól esik, hogy fiatal csajoknak tetszik. Még az sem gáz, ha felesége látja, neki is mondhatja, hogy látod, vadásznak rám a fiatal csajok, úgyhogy becsülj meg.

2020. máj. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!