Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim rossz az ágyban vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim rossz az ágyban vagy velem van a baj? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem is emlékszem hogy volt e olyam valaha hogy elveztem vele a szexet.. egyszerűen kapkod, neki feláll es mar egyből be is rakja pedig en nem is vagyok nedves meg semmi aztán ez ugye fáj is na innentől kezdve nem elvezem alig varom hogy vége legyen... nem jol ujjaz faj az egész amit csinál de aztan ha kerdezi hogy jo volt e nem tudom kimondatni hogy nem... van hogy mondom neki ,hogy mostmár elég mert olyankor tényleg nem bírom tovább de o csak folytatja es általában szex után mar semmi kedvem semmihez csak fekszem és o kerdezget hogy mi a bajom. Nem tudom egyszerűén élvezni. Vagy csak én nem engedem el magam rendesen ? Tényleg nem akarom megbántani szeretem de már nem bírom tovább ezt úgy érzem. Én is szeretném végre élvezni de nem megy. Legutóbb véreztem is és akkor megmondtam hogy nem voltam elég nedves...De kb 1 éve olyan is volt hogy szóltam neki álljon le mert kb már 1 órája szexeltünk és nem bírtam erre annyit mondott hogy bírd ki es magához szorított es folytatta erőből...

2020. máj. 10. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Hány évesek vagytok? Velem nem járnál így garantálom!
2020. máj. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja és ő 19 én 18
2020. máj. 10. 20:15
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Megérdemled! Már rég dobni kellett volna a francba.
2020. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
az utolsó konkrétan erőszaknak számít, ha ennyire nem tisztel és nem vesz figyelembe, hagyd ott
2020. máj. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Már nincs kedvem átmenni se nála mert akkor tudom hogy ez van. Vagy ha nemet mondok akkor azzal megy el az egész ott töltött időm hogy nyaggat. Ha összebújunk nézünk valamit nincs semmi gond.
2020. máj. 10. 20:20
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Ez már majdhogynem a nemi erőszak egy "burkoltabb" formája...


Az itt a gond, hogy túl domináns a párod és egy darab tárgyként kezel. A szavaidból ahogyan kiveszem, nem igazán figyel az érzéseidre...

A másik hiba pedig, hogy túlságosan naiv vagy. Mi az már, hogy akaratod ellenére csak ezt azt teszi veled a párod...

2020. máj. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Láthatóan egyáltalán nem figyel rád! Azt ajánlom, mihamarabb lépj le, ez nem lesz jobb. A szexnek nem erről kellene szólnia
2020. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
Konkrétan megerőszakolt ez bűncselekmény. Szakítsál vele.
2020. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%

A "pasim"!!! Ma mást sem hallani a pasim-csajom.

Szerelmem? Ilyen nincs is. Dudópartnernak néz és kész.

Ha szeretne, akkor mennétek kézenfogva, nedves lennél már egy csóktól is(persze, ha ő is szeretne).

Szerintem....

57/F

2020. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Nyisd ki a szád és mondd el neki mit akarsz,hogy mit csináljon,mert addig amíg hazudozol neki,hogy jó volt,honnan tudja,hogy szarul csinálja? Nem gondolatolvasó csórikám.
2020. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!