Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akar szexet a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

The nation kérdése:

Miért nem akar szexet a barátnőm?

Figyelt kérdés
Több mint egy éve vagyok együtt egy lánnyal, aki 19 éves. Többször is volt közös maszturbálás. De amikor szóba kerül a szex, akkor mindig azt mondja, hogy nincs még felkészülve rá. Mi lehet a baj ? Én többször is próbáltam, de már belefáradtam. Mit tegyek ?

2020. máj. 11. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem dobd ki nyugodtan. Masztizni egyedül is lehet.
2020. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg neki még a "fogjuk egymás kezét" szintet alig meghaladó kis kamaszkapcsolatok valók, neked meg jóval többre lenne igényed. Így is elúszófélben a kapcsolatnak a megszokottság előtti szakasza, amit végigkefélhettetek volna a szerelem és szenvedély vadító mámorában úszva.
2020. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Több mint egy éve nincs felkészülve? Hát nem az a meggondolatlan ,kapkodós fajta,az biztos!

Akkor ilyen tempóval,

járókával fogsz közlekedni,mire eldönti,hogy

esetleg közös életetek legyen.


Sürgősen keress neki egy csigát,és lépj le!

2020. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg még szűz. Erőltetni, siettetni nem szabad, de az ő tempóját követve nem jutsz semmire.


Azt ugye tudod, hogy maszti és szex között még elég sok szint van? Próbálkozz például erotikus masszázzsal. Nem is szükséges a konkrét erogén zónákhoz nyúlni eleinte. Alkalmanként mindig picit többet csinálsz, míg a végén már ujjal kielégíted. Ezt is lehet utána még fokozni.

Aztán jöhet a petting, ami már kölcsönös. Az vezet majd valamikor szexhez.

Ez az egész 1-2 hónap alatt kényelmesen kivitelezhető.

2020. máj. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Eljutottatok oda, hogy ruhában összebújva csókolózás helyett pucéron maszturbáltok a szoba két sarkában. :)
2020. máj. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lépj tovább - vagy a lánynál apránként, hogy akkor most orál (nyald ki), ujjazás stb. vagy a lánytól másik lány irányába... de döntésed meddig vársz, neked kell tudni. Van akire én is vártam majd' 1 évet, de volt aki már a 2. randitól nem érdekelt (mert nem szerettem és szexen kívül nem érdekelt volna amúgy sem több).
2020. máj. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mert nem kiván téged,és frigid.dobnám rögtön,masztizni egyedül is tudok.ez nem kapcsolat.szánalom.
2020. máj. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Annyi alkoholt adj neki hogy cselekvőképes maradjon de a gátlásai elmúljansk! Ha ekkor sem adja be a derekát akkor sajnos nem egyeznek az igényeitek vagy túlságosan is hülye nézeteket vall mert azt kizártnak tartom hogy ne érdekelné ennyi idősen a szex. Vagy csak te nem érdekled úgyhogy ez is egy ok hogy keress mást.
2020. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Valószínű más (is) hajtja, mint Zinger a varrógépet

Mindig csak másodhegedűs leszel

2020. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért egy év után már érdekelne hogy mi az elképzelése,mert szerintem ez így ebben a formában már nem normális.
2020. máj. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!