Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a no kerdez ra a meretemre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a no kerdez ra a meretemre, akkor valoszinu csak szexet akar? Vagy lehet csak elovigyazatos?

Figyelt kérdés

Egy ideje mar ismerkedunk, de a fene sem erti a noket, hogy mikor mit akarnak :D mert van amelyiknek a szexhez is kell valami erzelem, masnak meg eleg a vonzalom..


Telefonon beszeltunk es feljott a szex, majd megkerdezte hogy az enyem mekkora. Kicsit hezitaltam a valasszal, mire mondta hogy ot tenyleg erdekli, elmondtam neki, es mondta hogy az szuper, mert o egy bizonyos meret felettivel nem kezdene soha.


En probalom ezt elhinni, de ezen az oldalon annyiszor le volt mar irva hogy a noket nem erdekli a meret, ugyanakkor az is altalanos a nok reszerol hogykinosan ugyelnek arra, hogy meg ne bantsanak valakit a kulseje miatt, emiatt meg azt gondolom, hogy lehet csak azert mondta utana a max meretet, mert nem akart megserteni?


Azota mar beszeltunk egyszer viszont a szex nem jott fel temakent.... Talan ezert?



2019. dec. 10. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre konkrét magyarázat, lehet ő sem tudja miért kérdezte.
2019. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Valószínűleg kicsi a kukacod. Minden nőt érdekel a méret de soha nem az alapján döntenek.

Eddig az összes nőm azt mondta hogy igenis számít a méret. Ha kevés a nőnek akkor nem fog ott megállni. Hogy kinek mi a kevés az pedig egyedi.

2019. dec. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hezitáltál és ezt észrevette rajtad... mindig jókora magabiztossággal beszélj az ilyen dolgaidról,mint akiről lerí hogy a technikádtól a szeme is kettéállna. hozd fel újra a témát,de először járd körbe,teremts hangulatot hozzá.
2019. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egyszerű, ha haladtok a kapcsolattal akkor úgysincs baja veled.

Anno én is megkerdeztem barátomtól, kíváncsiságból. Nem volt semmi hátsószándék viszont igen, számít a méret. És nem, nem a minek nagyobb annál jobb értelemben. Szerintem az átlag méret teljesen jó, sok mindenre alkalmas. Baratome 17 cm, teljesen elégedett vagyok vele. Abban az esetben lehet kinos ha valakinek nagyon picike, sajnos akkor lehet nem vállalnám a kapcsolatot mert azért a szex fontos része szerintem.

2019. dec. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden nőnek számít a méret. Hülyeség, hogy nem. Az szt jelentené, hogy 3cm is elég. Meg nézd meg az utolsót. Jó az átlagos, erre írja, hogy 17cm, ami nem átlagos. Nőknél az átlagos=átlag teteje vagy nagy.
2019. dec. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat én úgy tudom 15-16 az átlag akkor most az nem sokkal több. Azért írtam jó az átlagos mert pl nekem ez a méret (17) már bökködi a mehszajamat rendesen, magyarán ha 2-3 centivel kisebb lenne az is tokeletes lenne. Erre akartam kilyukadni, kedves utolsó.

Egyébként meg hossz mellett a vastagsága sem elhagyagolhato, hiába 18cm ha olyan mint a spagetti. Na meg nem árt ha tudja használni az illető.

2019. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem támadásnak szántam, sajnálom, ha úgy sikerült. A világ átlag 13,12cm és az európai 12-16cm elvileg. De nincs nő, aki 12-13 centit mondana ideálisnak :D Jó az a 17cm, megértem, hogy az jó volt.
2019. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!