Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőm nem érti hogy ne izgasson fel?

Figyelt kérdés
Még jó sokáig nem akarja elveszíteni a szüzességét. Ha esetleg felmerült a téma akkor kiakad hogy engem csak a szex érdekel. Elfogadtam rá is hagytam hogy legyen így. Viszont bosszantó és zavaró hogy koncentrálok rá hogy eszembe se jusson ilyesmi és ne kívánjam ő meg ezt keresztül húzza. 2 értelmű megjegyzéseket és hasonlók. Hiába mondom neki hogy ne csinálja de szerinte olyan jó hogy ilyenkor kívánom őt meg feláll rá.

2020. máj. 11. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Na itt a következő hősszerelmes. Keress másik barátnőt. Jó eséllyel fogod évekig kerülgetni a lány bugyiját, aztán előkerül egy jólfésült srác aki a megfelelő pillanatban farkára húzza. Te pedig megkapod, hogy bocsi így alakult :)

Persze most meg vagy győződve róla, hogy veled ez nem fordulhat elő. Pedig benne van a pakliban.

2020. máj. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Élvezi, hogy gyötörhet, ez pedig neked egyértelműen nem jó. Két dolgot tehetsz, mégpedig az egyik, hogyha véletlenül neki is támadnak ilyen gondolatai, ne adj isten elakarja (félre ne értés essék, mindenki akkor veszti el, amikor akarja, de fegyverként használni egy dominancia harcban, undorító dolog) veszteni a szüzességét, elutasítod, vagy a sokkal drámaibb, szakítasz. Persze sokkal jobb lenne, ha megtudnád vele értetni a kellemetlenségedet, de sajnos nem érti még azt, hogy milyen az igazi szexuális vágy, mennyire kegyetlen tud lenni.
2020. máj. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el szépen neki azt, hogy ez neked nem jó, minden alkalom olyan ,mint egy visszautasítás. Rosszul esik és úgy érzed, mintha visszaélne a helyzettel. Igen, ilyen szájbarágósan kell, mert amúgy nem fogja megérteni. Neki most jólesik, hogy kívánod és kacérkodik veled. Nem latja a te oldalad, neki ez simogatja az egóját. Persze, lehet ez egy jó játék akkor, ha már tudod, hogy egy óra múlva szex jön. De így nem.
2020. máj. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Pfúöcsém, nem lennék a helyedben...

Azaz.. voltam a helyedben. Szar volt. Dee.. aztán eltelt pár év és eljött az ideje. Aztán össze is házasodtunk és ő a kedvenc feleségem:D Most már ő is látja mennyire rosszul kezelte akkoriban, sajnálja is... persze tegye a sajnálatát ahova akarja, nem segít vele:D


Sok vitátok lesz még belőle. Lehet játszmázni is, az is szar lesz. Én anno sokszor reagáltam ilyen helyzetekre, hogy "Úgysem gondolod komolyan".. persze megsértődött, de idővel visszavett és beállt az egyensúlyi állapot. És ez az egyensúly nem az egy helyben toporgás, hanem igazából gyök2vel való haladás:D


Nemtom a te nőd milyen. Az enyémért megérte várni. Persze nem úgy alakul tőle a tinikorod, mint azt az Amerikai Pitében várja az ember, de azt látom, hogy sokkal stabilabb kapcsolatot lehet így kiépíteni, mint amit az ismerősöknek sikerült.

2020. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

OK, nem akar szexet még, de ez nem zárja ki az egyéb lehetőségeket. Erotikus masszázs, petting, orál, cici szex, comb szex, ujjazás, kézzel való levezetés.

Ezek szépen egymásra épülnek, valahol el kell kezdeni. Minden alkalommal egy kicsit több testiség, míg már ő fog könyörögni a szexért.

2020. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
kiakad mert fap.na,ezzel ráfaragtál,hajitanám ki az ilyet,aztán szórakozzon mással.f
2020. máj. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Elkapnàm kinyalnám megdugnám, természetesen a nemi erőszak keretein kívül... Vagy csak kiverném a mellei közé, hogy tessék, te akartad!
2020. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

5ös

Gyanítom a csajt (akár vallásos alapon) fogadalom köti, vagy legalábbis felfogás.

Nem ismerem a kérdezőt meg a nőjét, de 120%-ig biztos vagyok benne, hogy a csaj nem a behatolástól zárkózik el, hanem a szexuális intimitástól.

Persze, vannak "hithű katolikusok" akik seggbe tolják, hogy szüzek maradjanak, de ezek az emberek az egésznek pusztán a lényegét nem értik:D

2020. máj. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig örülj, amíg nem tart neked alsóneműben tornabemutatót sok pucsítással!
2020. máj. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Szivat a csaj,cseréld le.Lehet nem is szűz,és egy másik pasi kezelgeti.
2020. máj. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!