Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érti meg hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érti meg hogy nem akarom az anált?

Figyelt kérdés

Mondtam neki próbáltam többször is a volt barátommal,de kellemetlen érzés volt, fájt így az életben nem akarom többet.

Ő erre csak annyit mond mert biztos valamit rosszul csináltunk majd vele jó lesz

De neki meg nagyobb is a farka még jobban fájna vele


2020. jan. 22. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Mert egy ponófüggő pö cs, kisfiú.

Egy férfi nem erőltet semmit.

2020. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló esetem az exemmel. Persze én nem erőltettem elfogadtam, csak szimplán mondta, hogy próbálta és rossz volt neki.

Ennek a fiúnak az fáj, hogy az exeddel próbáltad ki és nem vele. Így úgy érzi, hogy az önbecsülése nem megfelelő, s mindenképp megakarja próbálni veled is.

Szerintem menj bele a játékba, ha erőlteti. S amikor ott jár, és érzed, hogy már helyezi be, mondd, hogy fáj. S mondjuk játssz is rá egy picit, akkor így az ő vágya is teljesül és neked se kell análisan közösülnöd. :)

2020. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha ennyire akarja az anált, miért állsz ellen? Vegyél egy az ő méretéhez hasonló műfarkat és dugd fel neki.
2020. jan. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Abban lehet igaza, hogy hozzáértő férfival az anál is lehet élvezetes, DE ettől függetlenül meg kell értenie, ha te nem akarod.


Tudom, nem egy kategória, de én sem tukmálom rá olyanra a gombapörit, aki undorodik tőle - hiába tartom nagyon finom ételnek.

2020. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy önző kis pötch, az érdekli hogy ő mit akar, nem az hogy te mit, vagy mit nem. Az anál nem rossz dolog (ha jól csinálják), de ha valamelyik fél nem akarja akkor nem akarja - ez igaz a szex minden részére.
2020. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert egy önző fsz, azért!
2020. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zavart el a francba és keress egy normálisat
2020. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyet ott kell hagyni. Ezek csak szakításból értenek.
2020. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!