Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfi dom-ok, mit tennétek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi dom-ok, mit tennétek ha a subotok megszegné amit megtiltottatok?

Figyelt kérdés

Ha pl. Nem engeditek hogy ma masztizzon, de ő mégis csinálja. Mennyire lennétek mérgesek rá? Milyen büntetést adnátok neki?


L



2020. máj. 12. 04:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, voltam ilyen helyzetben. Csipesz+alapos fenekelés volt az alap bünti, aztán annyi élvezés hogy már fájt.
2020. máj. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kikötözném X alakban, kapna csipeszt a bimboira, esetleg puncira is, megkorbácsolnám, aztán jön a kényeztetés. 😊
2020. máj. 12. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na erre én is kiváncsi vagyok.

L

2020. máj. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szigorú orgazmus kontroll! Utána nagy mennyiségű kényszer orgazmus. Megtanulja, mikor mit lehet mit nem lehet.

48+Ffi

2020. máj. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is orgazmus kontroll volt, 20/l
2020. máj. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Kikötözes és csipeszek majd ostor édes kínzasok !
2020. máj. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

a büntetés lényege, hogy tanuljon belőle és ne élvezze, szóval partner függő, hogy kinél mi a megfelelő büntetés


mind2 fajta büntetés szóba jöhet, amikor kap valami feladatot, vagy amikor épp elveszek tőle (pl nem beszélgetünk, vagy maszti megtiltás X időre, vagy más megvonás)


viszont a szabály szegés elég súlyos bűn és ennek megfelelő büntetés is jár érte, persze az okok befolyásoló tényezők

2020. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, ddlg kapcsolatba ilyenkor elfenekel, de nem csak kicsit, amit még elvez az ember, hanem vadul, fájdalmasan, hogy nyoma maradjon. Ez az alap, amit kényszerorgazmus sora és szopatás követ. Mellette szóban is nagyon keményen leszid,majd bocsánatot kell kérnem és néha még sarokba is állít, vagy sokszor le kell írnom egy egy bünti mondatot... A domok elég kreatívak :) az a jó, ha nem tudod, mi fog következni.
2020. máj. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kényszerfrancia mélytorokkal
2020. jún. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
És pofonokkal.
2020. dec. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!