Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legbetegebb dolog amit valaha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legbetegebb dolog amit valaha kipróbáltál szex közben?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 09:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Sajba pisilt az akkori baratnom meg kinyaltam a fenekét.
2020. máj. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Barátnőm feldugott nekem valamit. Marhára élveztem. 25F
2020. máj. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
Többesben (4 és 3 fővel). 35F
2020. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%

Exbarátnőm az egyik szép ezüstös vibráló "barátjával" megcsinált hátulról. Mivel eü-s volt, tudta, hova kell célozni. Ekkorát, és olyan sokat még addig nem lőttem...

...aztán megmutatta, hogy csináljam meg őt az ezüstös "barátjával", és az én szerszámommal egyszerre, tetszőleges, hogy melyiket melyik lyukba dugom.

Maradtam konzervatív, "kisbarát" ment popsiba, én a "rendesbe".

Na, akkor tudtam meg, mi a squirt.

2020. máj. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
69 közbe én alul,az arcomba a punci,közbe a popsiba egy vibrátort nyomkodok ki be,másik kezemmel a csajt hajánánál fogva keményen szopatok,rajta tartva és a torkát dugva keményen,közbe a csaj egyik ujja a seggemben,és mivel durva fulldoklásos szopatás volt a csaj nem birta tartani igy erös sugárba telepisilte az arcom,persze közben én is közvetlen a torkára élveztem...
2020. máj. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyéjszakás lány kért meg, hogy dugjam a száját tövig , rendes szex nem is volt, csak ő masztizott és hatalmasakat élvezett
2020. júl. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Robottal dugtam. A lány úgy volt összerakva, minden izülete protézis volt. Térd, csípő, váll.. Sokat is nevettünk ezen amikor mondtam neki hogy robot. 😂
2020. nov. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!