Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El lehet kapni valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adi95 kérdése:

El lehet kapni valamilyen betegséget, ha valakinek a bugyiját szagolgatom vagy kinyalom?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést a durva megfogalmazásért, de nem tudtam jobban kifejezni magam. A lényeg, hogy háttam olyan oldalt, ahol lehet különböző korú nők bugyijait megvásárolni többnapos viselet után. Kicsit megmozgatta a fantáziámat és golndoltam mielőtt bármi ilyet vennék előbb megkérdem, hogy ha valakinek (ismeretlen)képek alapján jól kinéző csajnak a bugyijával íly módon "szórakozol" abbol kaphasz-e el valamilyen betegséget, pl: AIDS vagy valami ilyesmi?

Bocs mégeszer, ha durván hangzik, és köszi.

Bunkók és diszkréciót nem ismerők kíméljenek.



#bugyi #fétis #szexuális hirdetések
2020. máj. 12. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyat láttam, hogy nem is a hordott bugyit küldik ki, hanem egy tisztára cseppentenek egy kis halolajat. :)
2020. máj. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha a nő intim nedvei rákerültek, és érintkezik a farkaddal, akkor igen
2020. máj. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De csak ha a "farkammal"?
2020. máj. 12. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a nőnek van valami betegsége, akár gombás, akár bakteriális, akkor ha nem fertőtlenítette le a bugyit előzőleg (és miért tenné, amikor kifejezetten ezekre gerjedsz), akkor rajta maradhat, és amikor te ezt a folyásos részt nyalogatod, simán elkapod. Igényesnek tűnő nőknek is lehet ilyen jellegű betegsége, és ez még csak nem is az a fajta nagyon durva, mint az AIDS vagy valami, simán egy Candida vagy egy Chamydia-fertőzést is elkaphatsz. Ja meg HPV-t, az meg sok esetben tünetmentes nőknél is, te meg lehetsz tünetmentes hordozója, hogy aztán terjeszd a többi nő között.


Szóval technikailag sok mindent elkaphatsz, hacsak nem postáznak a használt bugyival együtt friss nemibetegszűrő tesztet és nőgyógyászati leletet is.

2020. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!