Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a nagy keblekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nagy keblekkel megáldott hölgyek könnyebben megengedik a melleik megérintését, kézbe vételét, mint a közepes mellű hölgyek?

Figyelt kérdés
A saját baráti, haveri körömben úgy tapasztaltam, hogy a nagy keblű hölgyek adakozóbb kedvűek, nagyvonalúbbak. Ha megkérem valamelyik haverom nagy keblű csaját, hogy húzza feszesre a pólót a mellein, vagy húzza lejjebb a dekoltázsánál a pólót, azonnal megteszi, s mosolyogva nézi az arcomon a hatást. Biztos, hogy a finom érintést, próbaképpen történő simogatást is hamarabb megengedik. Egyszer kíváncsi voltam, mennyire "nehéz", hány deka egy nagy mell. Az egyik haverom barátnőjét addig kérleltem, amíg megengedte, hogy odaálljak mögé, átnyúljak a mindkét oldalról hóna alatt, tenyerembe vegyem a két mellét, és addig emelgessem finom a két telt keblet, amíg meg tudtam állapítani a súlyukat.

2020. máj. 12. 11:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Szép álmodozás! :)

Ha létezne ilyen, max. az önbizalmuk miatt.

2020. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem kozepes nagysagu kellem (milf vagyok) es mindent meg engedek vele, a ciciszexet is
2020. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Hellmano ***** válasza:
70%
Ez nem nagy mell kis mell kérdése, hanem hogy mennyire könnyűvérű egy csaj.
2020. máj. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem kozepes kb de szeretem amikor kenyeztetik
2020. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
nekem nagy van, de nem engedem meg akárkinek, csak annak, akit ismerek, eseteleg szexeltem már vele
2020. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem nem ez a lefőbb jellemzőjük:)
2020. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
85%
En imadom amikor jatszanak vele bar sajnos nem olyan nagy 19L
2020. máj. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%

5-ös vagyok

ja és szex közben nagyon szeretem mikor kényeztetik

2020. máj. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nagyok de nem engedem meg akárkinek hogy hozzájuk érjen
2020. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Minden nagymellű lány tisztában van vele, hogy nagyon szerencsések mellügyileg. De én inkább azt vettem észre, hogy más lányoknak engedik meg, hogy fogdossák a melleiket (lányoknál ez nem ritka).
2020. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!