Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy a nagy keblekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a nagy keblekkel megáldott hölgyek könnyebben megengedik a melleik megérintését, kézbe vételét, mint a közepes mellű hölgyek?

Figyelt kérdés
A saját baráti, haveri körömben úgy tapasztaltam, hogy a nagy keblű hölgyek adakozóbb kedvűek, nagyvonalúbbak. Ha megkérem valamelyik haverom nagy keblű csaját, hogy húzza feszesre a pólót a mellein, vagy húzza lejjebb a dekoltázsánál a pólót, azonnal megteszi, s mosolyogva nézi az arcomon a hatást. Biztos, hogy a finom érintést, próbaképpen történő simogatást is hamarabb megengedik. Egyszer kíváncsi voltam, mennyire "nehéz", hány deka egy nagy mell. Az egyik haverom barátnőjét addig kérleltem, amíg megengedte, hogy odaálljak mögé, átnyúljak a mindkét oldalról hóna alatt, tenyerembe vegyem a két mellét, és addig emelgessem finom a két telt keblet, amíg meg tudtam állapítani a súlyukat.

2020. máj. 12. 11:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Max azt tudom érvként felhozni, ha van ilyen statisztikai arány, hogy a nagy mellű nők megszokták, hogy nagy figyelmet kapnak a melleik, így kevésbé lepi meg őket, ha így közelednek feléjük. Nekem nagy melleim vannak, és rengeteg beszólogatást kapok e miatt. Olyan is volt, hogy random ember az utcán odajött, és megkérdezte, megfoghatja e, és már nyújtotta is a kezét (természetesen nem engedtem meg). Megszoktam már, hogy első sorban ezzel hoznak összefüggésbe, én vagyok a "nő a nagy mellel".
2020. máj. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is elég nagy mellem van, nincs rá különösebb panaszom, formája tartása oké, de akárki csak úgy nem foghatja meg, ha mégis letapizna "csak úgy", azt biztos nem díjaznám.


L

2020. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki csak úgy nem foghatja meg a melleimet, de, ha vagyok már elég közeli viszonyban valakivel, és a tapizás oda-vissza megengedett, akkor részemről nincs akadálya a melltapinak. Ehhez nem kell kapcsolatban lennem feltétlenül.

Nővérem melltartóban volt hajlandó szexelni elég hosszú ideig, és a legtöbb kapcsolatában a pasik nem is látták a melleit.

én:80/B, ő:85-90 DD

2020. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
OMG, létezik ilyen, hogy egy pasi összeszedjen egy 90 DD mellű csajt, és ne láthassa a melleit? Azt hiszem fel is akasztanám magam kínomban.
2020. máj. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
78%
Szép kis barátnője van a haverodnak hogy csak úgy engedi magát fogdosni a haverjának...
2020. máj. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem függ össze a mellmerettel.
2020. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%

Nekem igen nagyok vannak, a pasik elkényeztettek a rajongásaikkal.

Nem tartom túl nagy kalandnak, ha egy csaj megkér hogy hadd fogja meg.

A pasik esetében sem, de azért ott más sokkal erősebb a szelekció.

A párom meg van értük őrülve.

Van a páromnak egy haverja, egy igen "ronda" de hatalmas arc, hatalmas szívvel és dumával: na ő az, ha jön hozzánk, akkor mindig összefogja a melleimet és közéjük csókol - és még jól is esik...

Igen, a párom előtt is ugyanígy köszön - már vagy 4 éve.

És láttam: más csajoknak is igy köszön, senki sem ellenkezik, és a párjuk sem, sőt ha elfeledkezne róla akkor szólnak, hogy a csöcsörészés hol marad? Varázslatos egy pasas az biztos, ha hármasozni akarnánk biztos őt venném be harmadiknak.

2020. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
46%

17

Hát ilyen a világon nincs. :D

Én letörném as kezét a havernak ha ilyet csinálna a nőmmel, főleg előttem.

2020. jún. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ez inkább vagány és klassz. Nekem tetszik. Nekem is megengedte a haver, hogy kilóra megmérjem a barátnője melleit hátulról való közelítéssel. Ott volt végig ő is, mindent látott és csak röhögött.
2020. jún. 15. 09:51
 20/20 anonim ***** válasza:
36%

Soha, semmilyen sunyi módon nem tett ajánlatot, amit és ahogy csinálja, az annyira egyedi, hogy soha nem mondanék neki nemet (a köszönésére)

17-es voltam.

2020. jún. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!