Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ellenkező nemű testvérek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellenkező nemű testvérek között mennyire tabu a meztelenség? Szoktátok egymást látni meztelenül ? Fiúk titeket látott már lány testvéretek felizgult állapotban? Ki mennyire szégyellős?

Figyelt kérdés

2020. máj. 13. 09:35
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is láttuk már egymást meztelen is,de ez teljesen normális. 41N
2020. nov. 9. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is közös a szobánk tesómmal! én lány ő fiu, mindenhogy láttam már és ő is engem,reggel nála normális hogy úgykel fel! Nincs ebben semmi testvérek vagyunk,nem bámuljuk fogdossuk egymást!
2021. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy lány ikertesóm. Mi is szoktuk làtni egymàst meztelen, és felizgult állapotban is làtot màr.
2021. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Családunkban nem tabu a szexualitás, szégyenlősség sincs, ám a magánszféra tiszteletben tartása nagyon fontos!

Jómagam ilyen családban nőttem fel, ahogy feleségem is, gyerekeinket sem neveltük másként. Nekem nővérem van, nejemnek öccse. Mindketten láttuk tesónkat, de még szüleinket is öltözés közben, fehérneműben vagy éppen ruhátlanul. Kamasz gyerekeink esetében sincs ez másképp.

Mindezek az élethelyzetek nem szexuális indíttatásból történtek / történnek! Viszont, természetesen a szexuális fejlődésben szerepet játszik. Kevésbé gátlásosak a családtagok, az emberekhez való viszonyunk érezhetően rugalmasabb. A párkeresés vagy barátkozás nem okoz problémát.


Hogy látta-e testvér, családtag a merev szerszámát valakinek? Együttélés, egy légtérben lakásból adódóan volt már erre példa. Mindenki ment, élte tovább az életét. Mivel az alkalmi meztelenség természetes, a szexualitás nem tabu, így ezt a helyzetet is tudjuk megdöbbenés nélkül kezelni. Olyan is volt, hogy valaki rányitott a szeretkező családtagokra vagy éppen a maszturbálóra. Egyik helyzet sem volt trauma senkinek!

2021. aug. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
11 év köztem és bátyám között a korkülönbség, így kiskoromban nyilván látott, de amikor már ilyen 7 éves voltam, onnantól kezdve meztelenül nem. Melltartóban és bugyiban, vagy egy törölközőben (alatt semmi), illetve köntösben (alatta semmi) úgy szokott látni.
2021. aug. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Közös a szobánk bátyámmal, láttam már őt és ő is látott engem.
2021. okt. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Mi láttuk egymást majdnem minden nap meztelen, semmi szexualitás nem volt benne. akkor se ha nekem éppen állt, vagy ő volt felizgulva
2021. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Közös szobánk volt bátyámmal, és láttuk egymást meztelenül meg felizgulva is.
2022. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
23%

milyen szituba láttátok egymást felizgulva? rányitottatok a másokra vagy hogy?

és soha nem volt semmi több ennél?

2022. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
93%

1. Van idősebb lány tesóm!

2. Láttuk már nem is egyszer egymást meztelenül!

3. A tesóm 40 éves én pedig 30 éves!

4. Láttam már sokszor amikor fel volt izgulva!

5. Ő is látott amikor a karó állt, csak egy nagyot csettintett ja és nem is egyszer!

6. Nem vagyunk szégyenlősek és nincsen semmi trauma!

7. Természetesen máskülönben nincsen semmi szexuális étvágy mert a az én kicsi tesóm én magasabb vagyok!

8. Pedig igen nagyon jól sikerült a tesó, csinos és karcsú még mindig!

9. A kérdés a kérdezőtől igen nagyon cikis!

2022. ápr. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!