Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok errol lányok/fiuk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol lányok/fiuk?

Figyelt kérdés

Lany vagyok van egy baratom, az lenne a problémám, hogy a szex kb 2-3 percig tart mert hamar elmegy es utana vége is az egésznek, egyszer sem elvezek el.

Próbáltam mar nyújtani, de ugyanez a helyzet.

Szerintetek mit csináljak?



2020. máj. 13. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb előjáték kellene, illetve hogy amit nem bír a farkával azt pótolja a nyelvével, fontos a kölcsönösség. 18/F
2020. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem nyomtok több menetet? Mi anno a barátommal volt hogy 6-ot is nyomtunk egymás utan mert o is nagyon hamar elsült. De aztan tovább tartott a tobbi sokkal.
2020. máj. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 (:Puszedli :) ***** válasza:
100%

Elég önző a barátod ha máshogy nem próbált neked örömet okozni hamár ilyen gyorsan elélvezet. Gyakorolni kell hogy vissza tudja tartani és sokáig tudjon szexelni.

Amég nem megy addig máshogy elégítsen ki. Ha sokadjára csak ott hagyot volna önzőn mint téged biztos elküldtem volna melegebb éghajlatra.

2020. máj. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs elojatek mert nem akarja, es tobb menet sincs hiaba próbáltam mert azt se akarja, feláll felöltözik, kimegy cigizni es kesz
2020. máj. 13. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le vele beszélni,add a tudtára,h mizu,h valami megoldást erre találnotok kell,mert Neked ez így nem oké,elvégre Egy kapcsolat két emberről szól,azon belül az odafigyelésről,a kölcsönösségről,az odaadásról,szeretnéd ha neked is jó lenne.

Ha nem megy,kár tovább erőltetni,mert csak szhar lesz belőle....

2020. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj es neha azt se találja hova kell betenni
2020. máj. 13. 23:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Először nyelvvel és ujjal eljuttat a csúcsra aztán folytatjátok szexel és a végén egy kis levezetés
2020. máj. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég nagy suttyó a barátod,nem is értem miért tartod!?
2020. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szexkultúra nulla a kedves barátodnak. Ha kimegy bagózni, mondani kell neki, hogy ne is jőjjön vissza, ennyi volt!
2020. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem illetek össze, ráadásul tojik nagy ívben a te igényeidre. Én simán lapátra tenném.
2020. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!