Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok errol? 19/F

Figyelt kérdés

Igazabol en meg szuz vagyok, es alapvetoen a hosszutavu komoly kapcsolatnak vagyok a hive.


Viszont mostanaban ugy erzem hogy mielott bele mennek barmilyen komoly kapcsolatba is, elotte muszaj kielni a vagyaimat egy par lannyal, mert nagyon kivancsi vagyok tobb dologra is, hogy pl milyen nagy melluvel csinalni, milyen sportos lannyal csinalni es milyen ducibb lannyal csinalni.


Ha baratnom lenne huseges lennek mindig hozza, sosem akarnam megcsalni, epp ezert akarom kielni ezeket a vagyakat es kivancsisagot mielott osszejovok barkivel.


Viszont attol tartottam hogy a komoly szandeku lanyok szemeben ez rontana a hitelessegem hogyha tudna h pl par honapja csak ugy szexelgettem lanyokkal. (Mert nem fogok senkinek se hazudni es nem akarom letagadni sem)


Nektek mi a velemenyetek arrol ha ezt csinalja valaki? Rontana a hitelesseget?


2020. márc. 23. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Szerintünk először növessz tököt, hogy az első összejöjjön. Aztán majd alakul..
2020. márc. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam 2 éve....

Nem kell tudnia mindent egy nőnek.

Az a te dolgod kivel mit csináltál.

Basszál mielőbb, mert meg fogod bánni aztán majd rá jössz a dolgokra

2020. márc. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális. Ha nem élnéd ki magad, akkor idővel a párod mellől vinne félre a kíváncsiság.
2020. márc. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég nyersen fogalmaztak a többiek, de igazuk van. Ábrándozás helyett hogy ilyen, meg olyan nőt szeretnél előbb kezd már el valahol és cselekedj.
2020. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent tudnia a jövőbeli barátnődnek, az nem olyan, mintha hazudnál neki. Diplomatikusan annyit is lehet mondani, hogy csináltál ezt-azt, és kész.
2020. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!