Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk nektek bejön ha a lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek bejön ha a lány jobban szereti az arcra élvezést mint a szájba?

Figyelt kérdés

Modellkedek és minden túlzás nélkül mondhatom hogy természetesen is szép arcom van,talán emiatt is lehet hogy az eddigi fiúim inkább arcra mint szájba szerettek jobban élvezni az aktus végén vagy orálnál,amit én nem is bánok mert ha úgymond választanom kellene akkor sokkal inkább az arcra élvezést előnyösítem mint a szájba:S:)

Persze kinek hogy jobb,van aki jobban szereti szájba vagy kevésbé zavarja ott és az arcra élvezéstől van rosszul de nálam ez inkább pont fordítva van:$:)Fiúk ti mit gondoltok erről?

A többségeteknek ez bejön vagy nem annyira?



2020. máj. 13. 23:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a jó, ha változatos a dolog. Egyeseknek vannak jobban kedvelt dolgai, de én unnám, ha mindig ugyanoda kéne. Szóval, nálam az a nyerő, ha minden van. Az már önmagában előny, hogy akarod is arcra.
2020. máj. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb mindegy

A lényeg,hogy szeressen velem lenni és én igyekszem minden vágyát teljesíteni ami még a határaimon belül van

2020. máj. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
szájba jobb szeretem, de arcra is élvezetes
2020. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%
Arcra jobb, mert szexi látványt nyújt a "munkám" gyümölcse. Aztán persze nem tiltakozom, ha az ujjaival finoman betereli a szájába... :)
2020. máj. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nagyon izgat :)
2020. máj. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
58%
Szerintem te egy Istennő vagy!Arcra sokkal kevesebb nő hagyja.
2020. máj. 14. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább se arcra, se szájba.
2020. máj. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy, ahogy neked jó.
2020. máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semleges, hogy most arcra vagy éppen szájba. Illetve mivel én nem igénylem, hogy lenyelje a lány így makdnem, hogy a szájba élvezés annyira nem is fog meg.
2020. máj. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Modell🤣🤣
2020. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!