Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Nektek izgató lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek izgató lehet egy nő akkor is, ha minden rendben rajt, (jó popsi, szép arc, stb) viszont kis mellű?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 00:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igen, igen...
2020. máj. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
78%
Igen, imádom a kis melleket.
2020. máj. 14. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem pont a nagyon kicsi, kicsi illetve közepes mellek tetszenek. A nagyokat nem szeretem.
2020. máj. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Á.Zoli ***** válasza:
100%

Nem befolyásolna...

Maximálisan izgató lehet kisebb mérettel is. 😊

2020. máj. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen. Mondjuk a kis mell alapból is izgat, de tegyük fel hogy totál 0 melle van attól még a nő izgató marad számomra, csak egy részlet nem tökéletes ennyi. Én mindig azt mondtam, hogy a kis mell ha feszes és formás akkor szuper, ha totál nulla (értsd bőr alatt már szinte röngtön ott a csont) akkor indokolt lehet elgondolkodni egy esztétikus (nem lufi méret) implanton. 30/F
2020. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nekem egy jó popsi többet jelent mint egy nagy mell
2020. máj. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond veled kérdező. Sok pasi imádja a formás kis mellű lányokat,én is többek között.

Ha csak ennyi a "problémád" akkor megnyugtatlak,hogy ez miatt kár aggódnod.

És egy jó tanácsot fogadj meg,ez csak most úgy eszembe jutott mellékesen!!!

Sose lányok,vagy barinők véleményét kérd ki a külsőddel kapcsolatban,mert nagy valószínűséggel hamis válaszokat fogsz kapni,a nők így működnek,hogy szeretik savazni a másikat,vagy csak egyszerűen irigyek. Normális pasik véleményét kérd ki mindig a külsőddel kapcsolatban!

2020. máj. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!

Ez eléggé megnyugtató volt számomra. Egyébként formás, szép, kerek, csak picit zavar hogy lehetne nagyobb, de jó olvasni hogy ennyi rendes férfi van még akit nem csak az óriási gigászi cicik érdekelnek.

Gondolkoztam hogy meg csináltatok egy picit nagyobbra, de félek hogy mű hatása lenne érintve stb az meg számomra elég kiábrándító, plusz jelenleg házra szeretnék félre tenni, alsó hangon egy ilyen műtét 1-1,5 millió Ft legalább.

“Barinők” véleményére nem adok, pláne nem ilyesmiben. Az én életem, az én egészségem, és ilyen embereket már leszelektáltam az életemből.

2020. máj. 14. 08:34
 19/27 anonim ***** válasza:
75%
Na, örülünk, hogy megnyugodtál (azt ugyanakkor nem értem, miért attól lesz rendes vagy nem rendes egy férfi, hogy mekkora melleket talál vonzónak).
2020. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
89%
Ne viccelj, ez a legizgatóbb!
2020. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!