Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti konkrétan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti konkrétan undorodtok a punci látványától vagy csak ugye vagytok vele hogy rendben van, de a világért nem állna fel rá?

Figyelt kérdés
Oké ezt most elég furcsán fogalmaztam meg. Tehát hogy viszonyultok a puncihoz? Oké nem jönnek be, de mennyire akaszt ki a látványa? Vagy inkább hidegen hagy titeket?
2016. szept. 25. 00:38
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nézzétek el a hibákat, kicsit késő van már, de muszáj volt kiírnom a kérdést :)
2016. szept. 25. 00:39
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ez szerintem mindenkinél más. A puncival nekem semmi bajom. A gond a hozzá társuló személyiséggel van általában :)
2016. szept. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Nem tartom undorítónak, csak nem érdekel. Olyan ez mint amikor egy heteró férfi mondjuk közös zuhanyzóban látja mások farkát. Nem fogja magát elhányni szerintem :D Persze ha jobban belegondolok lehetnek olyanok akiket kiakaszt egy punci/farok, végülis sokfélék vagyunk.
2016. szept. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

nekem teljesen közömbös, orális szexben volt részem lánnyal, nem undorodtam csak nem izgatott fel. egy meztelen nő látványa sem. nem tudom lány vagy-e de neked se undorító gondolom egy másik lány teste

. nekem is hasonló érzés. vagy ha fiú vagy akkor nem undorodsz más férfi testétől amíg csak nézni kell. egy szép lányt ugyan úgy szépnek tartok és látom ha nagyon jó teste van, kisugárzása. de barátom pl kifejezetten undorodik a gondolatától és a látványtól is sokszor:D de attól még sok lány barátja van

2016. szept. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Én számomra olyan mint egy szét trancsirozott húscafat és undorító.
2016. szept. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Egy darabig undorodtam tőle, de mostmár nem. Szivesen ki is próbálnék egyet, de a számmal semmi pénzért nem nyúlnék hozzá :D egyedül a szagát tartom undoritónak
2016. szept. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
én speciel undorodok tőle
2016. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
hidegen hagy minden punci mert meleg vagyok
2016. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Passzívként nem érdekel a meztelen női test, és nem is tudnék vele mit kezdeni. A meztelen férfi test az már igen, a páromé meg pláne!

A Claudia Schiffert nagyon nézegettem- magazinokban, neten- amikor olyan 16 voltam, az majd 10 éve volt- 8 inkább, de nem tudnám megdugni mert nem vonz a női nemi szerv.

2016. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam lánnyal is, mégis a fiúk jobban felizgatnak, jobban kívánom őket. tehát nem undorít, csak szimplán nem szeretem.
2016. szept. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!