Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha csak 5 nővel feküdtem le,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak 5 nővel feküdtem le, de azok nem tetszettek vagy megbántam attól én még szűznek mondhatom magam?

Figyelt kérdés
Én egy fiatal csinos vagy legalább jól szexelő nővel szeretnék lenni, de még nem jött össze, akkor én még szűz vagyok, mert nem volt meg az az élmény amire vágyom..

2020. máj. 14. 00:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szűz
2020. máj. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány eddig 5 pasival volt szexuálisan együtt de eggyik se volt az a gyere be kategória és nem volt még az az élménye varázsa amire Ő vágyott akkor szerinted vissza nők a szűzhartyája és szűz marad ?

Kb ez az értelme és logikája a kérdésednek..



Magyarul ha kukid vokt már punciba onnantól kezdve nem vagy szűz akkor se ha nem ejakuláltál el aktus közben

Bent jártál a barlangban és ennyi ..

2020. máj. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha voltál már nuniban akkor nem vagy szűz :D
2020. máj. 14. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Ostoba vagy maximum, de szűz az biztos nem. Gondolom persze troll a kérdés, mi más lenne, nyilván.
2020. máj. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha megettem a sütit, de mégsem ízlett annyira, vissza tudom magamból hozni a sütit és visszarakni a tányérra?
2020. máj. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♂️
2020. máj. 14. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy szuz vagy!! Nem is ertem mibol gondoltad hogy nem??!! Kis butus😅
2020. máj. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen
2020. máj. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy szűz vagy,nem is értem a kérdésedet.

Az agyad is az még,egészen sejt szintig. Azonnal fordulj kezelőorvosodhoz,gyógyszerészedhez!

2020. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak annyira vagy szűz, mint az a vegetárinus, aki szokott húst enni néha, de nem ízlik neki.
2020. máj. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!