Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg nagyon elrontottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon elrontottam azt hogy tetszettem egy lánynak és nem nyomultam rá?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett nekem ez a lány, de még sosem volt barátnőm, és nem nyomultam rá, de azóta már megszakadt a kapcsolat lett barátja. Félénk típus vagyok, de bánom nagyon ezt a lányt, sosem fogok még egy ilyen formás testű lánynak bejönni...
2020. jan. 4. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
A külső nem mérvadó, hidd el nekem.
2020. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A lehetőséget megkaptad csak élni kellett volna vele. Most már nem hibáztathatod a sorsot, hogy az esélyt sem adja meg, te basztad el.

Egy jó nő nem gondol komolyan arra, akiben annyi bátorság sincs, hogy leszólítsa. Lehet, hogy valami sokkal nyomorékabb gyerekkel van egyébként, aki beelőzött, mert nem remegett a lába mint a nyárfa levél.

Ha nem akarsz lúzer maradni, azt ajánlom kapd össze magad.

2020. jan. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell válaszolnunk, te magad is tudod. Az élet néha zord, mindannyian hibázunk. Az okosabbja tanul belőle.
2020. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy van barátja? Mert (bár kicsi az esély de) ha nagyon igyekszel, lehet hogy visszacsábíthatod
2020. jan. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!