Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha másokkal le fekszek azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másokkal le fekszek azzal el felejthetem az exem vagy csak rosszabb lesz ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatban tudod elfelejteni, de teljesen nem vagy csak hosszú idő után. Miert szeretnéd elfelejtenni annyira?
2020. máj. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez csak rajtad áll, de nem csak jól sülhet el a dolog
2020. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A szex egy idegennel nem memória törlő, szóval ettől nem. Maximum azt érezheted, és ez adhat neked egy kis pluszt, hogy mással is képes vagy kielégülni az ágyban, és más is szépnek tart. Azonban hogyha csak azért feküdnél le valakivel, mert felejteni akarsz, akkor így ez nem segítene.
2020. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akut szerelmi banaton nagyon segitett a szex. No vagyok.
2020. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Az új élmények segíthetnek a régit elnyomni, felejteni, illetve ha valakinek az önbizalmát megtépázta a korábbi kapcsolat akkor azt újra felépíteni, rendbe tenni. Ettől függetlenül azt tanácsolnám ne "bosszúból" dugj, hanem mert jólesik és élvezed :)
2020. máj. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!