Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van rosszabb szaga a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van rosszabb szaga a pénisznek, ha egy férfi dohányzik?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy azoknak a férfiakal akivel voltam, annak erőteljesebb illata volt, furdes után is mint annak, aki egyáltalán nem dohányzik.
2020. márc. 6. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mert aki cigizik akárhogy mosakszik,fürdik bűdös cigiszagu mindene!!!
2020. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a dohányzás savasabbá teszi az általános sav-bázis fiziológiánkat. A reklámból tudjuk, hogy pl. a bőrünknek 5.5 ph az ideális, ennél savasabb már nem optimális.
2020. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De a túlzott fizikai terhelés, pláne hogy ha se a táplálék, se a folyadék bevitel nem megfelelő, még savasabbá teszi. Nekem egyszer egy 16 órás hajtás után dohányosként olyan büdös volt, hogy fürdésnél én alig bírtam ki. Pedig nyilván hajnalba megmostam, eleve hogy ha otthon vagyok, akkor minden wc-zés után megmosom. De akkor mivel nem ittam rendesen és ezért wc-re se mentem, így este szembesültem a borzalmas dologgal
2020. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!