Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, közületek veszítette el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, közületek veszítette el valaki egyéjszakásban/kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
tapasztalatok? megbántátok? ha igen/nem, akkor miért? privátban is leírhatjátok, nagy segítség lenne ez most.
2020. máj. 15. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Miben lenne segítség? Kiverni?
2020. máj. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem:)
2020. máj. 15. 15:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor?
2020. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Én egyéjszakásban vesztettem el, kapcsolat nélkül. Nem bántam meg egyáltalán, de én soha nem is tekintettem erre egy olyan dologként, aminek olyan nagy feneket kellene keríteni. A pasi már gyakorlott volt, óvatos, odafigyelt, alapvetően kellemes élmény volt, nem fájt csak az elején egy kicsit feszített, de utána inkább jó érzés volt, még ha orgazmusom nem is volt tőle.

Aki azon ábrándozik éveken keresztül, hogy majd a nagy szerelmével évekig tartó járogatás után fogják felfedezni egymást, és nagyon romantikus képeket társít az egészhez, az ne így veszítse el. Aki úgy gondolja, mint én, hogy ez csak egy állapot, aminek semmi jelentősége, és egyszer így is-úgy is át kell rajta esni, annak valószínűleg nem lesz traumatikus és bánnivaló.


17 voltam egyébként, szóval nem mondhatnánk, hogy elsiettem. Azóta is szeretem a szexet és 1-2 ritka alkalmat elvétve mindig elélveztem kb a 3. aktusom óta.

2020. máj. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Csajok írjátok le neki privátban, mert ez most nagy segítség lenne a kézimelóhoz!

😀🤭

F

2020. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen.
2020. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!