Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szex közben szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szex közben szoktatok azzal próbálkozni, hogy mikor bennetek van a párotok összehúzzátok a hüvely izmait és rászorítotok? Ez jó érzés a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Sok csajom csinálta, nekem jó érzés...👌

F

2020. máj. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Volt egy csaj, amolyan barátság extrákkal -voltunk, na ő ebben a rászorításban iszonyat profi volt! Lehet, hogy az is közrejátszott, hogy versenyszinten sportolt, és megizmosodott "ott" is :D

Ő volt az egyetlen aki szó szerint beszívta a puncijával a farkam, és úgy rászorított, hogy kihúzni is alig tudtam (viccen kívül). Természetesen nagyon jó érzés volt, azóta sem volt részem ilyen élményben egy lánnyal sem (gyanítom nem is lesz már...)

2020. máj. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, szoktam és igen, a reakciói alapján élvezni szokta.
2020. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
igen, szoktam, élvezi a pasi
2020. máj. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Miután elmegy,azonnal rászorítok és elmegy még egyszer.. alapból szűk vagyok,de ha rászorítok,mint a satu.
2020. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen és igen.
2020. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Szoktam csinálni, imádja :)
2020. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
Szoktam csinálni, de nem az elején, mert nem akarom, hogy túl hamar elmenjen, így inkább tágabban hagyom magam. :)
2020. máj. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!