Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha erre képes vagyok, mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erre képes vagyok, mennyi a reális esélyem a szex közbeni hüvelyi, illetve a spriccelős orgazmusra?

Figyelt kérdés

Szóval szűz vagyok, és eddig partnerrel nem volt jó tapasztalatom.

Ha magamnak csináltam az ujjazást az viszont jól esett, azzal segítettem magam orgazmushoz.

Viszont egyik alkalommal az történt, hogy úgy különösen jó volt, amolyan "lábremegősen". Közben kicsit simogattam a csiklóm, de a konkrét orgazmus ujjazással történt. És más is volt mint a csiklói orgazmus.

Ha ilyenek az "adottságaim", akkor a fent leírtak sikerülhetnek?

20N



2020. máj. 6. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen az amikor egy counter strike-on felnőtt pattanásos tini szeretné kiverni.
2020. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1. ??
2020. máj. 6. 19:18
 3/3 anonim ***** válasza:
58%

Ha magadnak ment hüvelyi úton akkor már képes vagy rá - megfelelő partnerrel át fogod tudni élni élőben, aktus közben is.


Squirting... nos, ez nem biztos hogy meglesz. Ez megint olyan dolog, hogy van aki képes rá, van aki meg nem.


Egyébként meg nem kell rágörcsölni, tudod mi a szexben a legfontosabb? (a védekezés után) Hogy élvezd! :) Mindegy hogy hüvelyi, vagy csikló a lényeg hogy jó legyen!

2020. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!