Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok az egy éjszakás kalandokról? Szeretitek? Nektek volt már? Akár rendszeresen van? ;)

Figyelt kérdés
Szerintem semmi rossz nincs abban, ha valaki élni akar és néha kicsit jól érzi magát ;)

2020. máj. 15. 23:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Egy volt, kapcsolat lett xd nem megy nekem az egyejszakas ezek szerint

20L

2020. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szűz vagyok. Az a véleményem az éjszakás kalandokról, hogy csinálja aki szeretné, nem ítélem el, csak a saját életembe ez nem kell. Nem vagyok vallásos, hogy házasság után szex, csak majd szerelemben szeretném minél többször szétszedni az ágyat, kapcsolatban...


18/l

2020. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt nem lesz.

Nem vetem meg, van akinek ez működik

Nekem nem

2020. máj. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lanykoromban nem kellett volna. Kesobb jott el az ideje. Azota, ha tehetnem es mernem tenni, ugy elnek, mint egy rocksztar ferfi, nokent.
2020. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kétszer volt életemben, mind a kettő 25 éves korom után(előtte picit prűdebb voltam, és talán el is ítéltem). Nem mondom hogy megbántam, mert alapból nem volt rossz, és legalább ezt is megtapasztaltam, de nem is adott semmi különöset az életemhez, max a tanulságot, hogy ez tényleg nem nekem való. Nekem nagyon furcsa, kiüresedett érzést hagyott maga után másnap.

De ez személyiség függő is, van olyan barátnőm, akinek egy időszakban nem volt ez ritka dolog, és ő nagyon élte (egyetemi évek). Aztán már komolyabb kapcsolatra vágyott, és elmúlt az igénye erre a fajta dologra.

2020. máj. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van aki elítéli és soha, van aki meg kimondottan nagyétvágyú és szereti. Utóbbiaknál is szükséges viszont hozzá a szimpátia... nem kell elítélni, de nem is kell nagydobra verni, nem azzal kell hétfőn kezdeni a melóhelyen, hogy "ó gyerekek akkora gruppenben voltam hétvégén" mert senkinek semmi köze hozzá.
2020. máj. 16. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
Én szoktam kalandozni. Attól hogy nő vagyok, még kívánom a szexet.
2020. máj. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt még. Ez be tudható annak hogy szűz vagyok:D
2020. máj. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Én is rendszeresen kalandozom, szingli lány vagyok szeretem ezt az életformát. Nem tartozom senkinek magyarazkodással.

Vagy bulikon,vagy konferenciákon vagy szakmai összejöveteleken ismerem meg akikkel randizgatok.

42/N

2020. szept. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem kapcsolatban se megy egyből a szex, csak ha már együtt vagyunk minimum fél éve. Szóval sose tenném.
2020. szept. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!