Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokkal valami lelki gond van, akik nagyon hamar, rendszeresen cserélgetik a barátjukat/baránőjüket?

Figyelt kérdés

Mondjuk 2 hetente - havonta?

Tudom, hogy mindenki más, de ha valaki azt szereti, hogy letudjon feküdni mindig mással, az miért bocsájtkozik kapcsolatba?

Ismerek ilyen fiúkat, és lányokat egyaránt. Facebookon mindig mással látom őket ölelkezni, majd két hét -1 hónap múlva megint új kapcsolatuk lesz.

Tudom, hogy mindenki keresi a magához illőt, de úgy gondolom 2 hét alatt nem lehet TELJESEN kiismerni a másikat, ha 0-24ben vele vagyunk sem.


Szóval nekik van valami lelki gondjuk?



2013. okt. 7. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:

2 hetente, vagy havonta? :O


"Facebookon mindig mással látom őket ölelkezni..."

Facebook-on ölelkezni? O_O


"Tudom, hogy mindenki keresi a magához illőt, de úgy gondolom 2 hét alatt nem lehet TELJESEN kiismerni a másikat, ha 0-24ben vele vagyunk sem."

Véleményem szerint tökéletesen jól látod a dolgot.

2013. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztosan van.

Havonta is nagyon gyakori, de még félévente is.

2013. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van az egyik csaj ismerősöm és vicc nélkül 2 hét múlva("nagyjából", lehet hogy 3 is :D de az is lehet, hogy 1 hónap múlva) más barátja lett, és mássnak az ölébe láttam ülni, és mosolyogni.

Szíve joga. És nem egyszeri eset.

Én csak nyugtáztam, hogy "ja, hogy megint mással jár, rendben... semmi gond, mondjuk fura kicsit. :)"

2013. okt. 7. 14:27
 5/7 anonim ***** válasza:
szeretet hiány,önbizalom hiány stb..
2013. okt. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

De annyira viszont ki lehet ismerni a másikat hogy megtudd folytatnád e.

Max a fiatalok még nem tudják. De egy érettebb ember kiismeri ennyire 2 hét alatt.

2013. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a gond velük, hogy még egy amőba is értelmesebb náluk.
2013. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!