Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexrandira milyen ruhát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexrandira milyen ruhát érdemes felvenni?Mennyire előnyös ha rövid,nyitott ruha?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel a karantén ideje alatt ismerkedtem meg jobban,előtte csak egyszer találkoztunk futólag de ott nem történt semmi,viszont nagyon bejövünk egymásnak és szeretnénk majd randizni:)Szóbakerült a szex is és én se tiltakoznék ha úgy alakulna mikor talizunk:)Főleg hogy már egy ideje nekem se meg neki se volt így már érezzük a hiányt,ő lehet nálam is jobban:)Úgy beszéltük hogy nem egyből a közepébe,lenne program is de utána elmennénk autózni és a többi majd úgy is alakul,ami csak jólesik:)Viszont mivel nagyon szeretnék neki tetszeni így egy ilyen randira érdemes kicsit máshogy öltözni vagy teljesen mindegy?

Fiúk nektek milyen ruha jön be jobban a lányon egy normál vagy épp egy szexrandin?

Akit érdekel annak tudok képet mutatni azok közül amik szóba jöhetnének nálam mint randiruha:)



2020. máj. 16. 15:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%

Muti a képet. ;)


Ha velem jönnél el autókázni, akkor pl mindenképp tűsarkú, mindenféle fehérnemű nélkül, és vagy apró szoknyácska, vagy olyan fényes, bőrhatású leggings hozzá,

2020. máj. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Küld a fotót :)
2020. máj. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted :)
2020. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is képeket, szívesen segítek kiválasztani :)
2020. máj. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Szerintem a bluze, randibugyi szoknya kombináció nyerő lehet, de Szívesen megnézném a képeket, hogy milyen lehetőségek vannak :)
2020. máj. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Nekem egy szexi rövid top miniszoknyába tanga bugyiba jönne be.
2020. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Olyat vegyél fel ami kicsit átlátszik és sejteti alatta a dolgokat, formákat :)

Képet nekem is küldhetsz.

2020. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Jó lenne látni téged is! Sokat mutatót,de kacérkodót! Csak sejtetöt!
2020. máj. 19. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy összejött-e a szex az első randin, és ha igen, milyen volt? :D
2020. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
47%
Pucéron kell menni az a legbiztosabb
2020. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!