Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk-Lányok hogyan csináljátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok hogyan csináljátok szórakozóhelyen?

Figyelt kérdés

Fiúk: Szórakozó helyen hogyan szoktatok csajozni? Van bevált módszer? Milyen lányokat szoktatok leszólítani?


Lányok: Mi nálatok a + pont egy fiúban? Mivel vesznek ne a lábatokról? Meddig lehet elmenni nálatok tánc közben?


Kort és nemet is írjatok légyszi!



2020. máj. 17. 08:29
 1/5 Hellmano ***** válasza:
61%
Én úgy csináltam mindig, hogy bementünk valahova és beálltunk "keményen" a pult mellé, tettünk pár kört a szórakozóhelyen, majd vártam, hogy jöjjön valaki vagy stíröljön azt már tudta az ember, hogy ott minden oké és lehet valami. 40F (nem kellett soha nyomulnom csak jött ami jött, nem sok olyan buli volt, hogy ne akadt volna valaki így).
2020. máj. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Pultnál lehet a legjobban,ez egyértelmű.
2020. máj. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
1-es: hogy gondolod, hogy egy rendesebb nő elkezd egy férfit stírölni? Nem fordítva szokták??
2020. máj. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Hellmano ***** válasza:
84%
3-as nekem ez jött be. Van egy megjelenésem, ami felkelti az emberek figyelmét bárhol megjelenek. És nem csak a magasságom miatt 203 cm vagyok :D Hanem, mert jóvágású, igényes, sármos tehát az a tipikus figura, aki megjelenik és nem lehet nem észrevenni. Én a saját tapasztalatomat írtam le, nekem ez bevált és működött mindig. (aláírom, ha egy átlagos vagy átlag alatti férfi ugyanezt csinálja kutya nem fogja észrevenni, ha ezt csinálja). Én csak a kérdésre válaszoltam én így csináltam :)
2020. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a 2essel. Nekem azok a fiúk jönnek be akik nem nyomulnak, de látom hogy néznek. Pl.ha tetszik akkor énis nézem őt, de ha nem akkor elmegyek onnan. Ha akar valamit ugyis odajön.... 22L
2020. máj. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!