Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire természetes hogy 31...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire természetes hogy 31 éves férfiként sokkal kevésbé élvezem/kivánom a szexet mint tinikoromban?

Figyelt kérdés

20 éves korom elött folyamatosan állt a nap 3/4 részében és mindegy volt hányszor mentem el 3 perc és készen álltam, illetve a világ legjobb érzésének könyveltem el. A legkisebb inger vagy szép lány látványa elég volt és kökeményen álltam. Kb napi szinten legalább 5-ször elmentem és ez ment éveken keresztül, ha volt lehetöségem akkor lánnyal hanem akkor magamban.


20 éves koromtol csökkenést vettem észre ami igazán 25 töl jött ki jobban,most meg 30-ra már jelentösen csökkent.


Tehát egy jó csaj látványa már nem elég hogy felizgasson,de reggelente felszokott állni viszont vágyat nem igazán érzek. Van amikor 2 hétig sem kivánom utána meg héten 2-3 szor.

De amikor elmegyek is elég unalmas üres érzés épphogy jól esik, már annyira nem hajt a vágy hogy inkább könnyitek magamon ha úgy van de csajozni is alig van kedvem.



2020. máj. 17. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az életkor előrehaladtával csökken a tesztoszteron termelés, lassul az anyagcsere ez teljesen természetes. Semmi gond nincs vele - főleg hogy 30-ason azért már dolgozik az ember, fáradtabb, leterheltebb, több stressz is éri - nem tér el az átlagtól. Gondot csak akkor jelent ha 0-ra csökken és egyáltalán nem kívánja valaki a szexet.
2020. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam meg pont forditva van.. 38/f
2020. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Normális,öregszel.
2020. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es, tehát te tiniként kevésbé kivántad?
2020. máj. 17. 14:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Tiniként elég hamar felugrik egy szintre a libidó, aztán az idő múlásával apránként csökken.
2020. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Olyan környezetben laktam a szüleimmel a 30 As éveim elejéig ahol nemmtisztelték a magánélet fogalmát. Nem tudtam még maszturbálninse nagyon,mert átjároház volt a szobám. Mióta külön élek,sokkal erősebb lett bennem a szexuális vágy.
2020. máj. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem élted ki magad és most tudod megtenni,így értem.
2020. máj. 18. 09:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Így van,kérdező.
2020. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 47 évesen még simán kívánom, és felizgat ha olyat látok. Az már más kérdés hogy otthon már nem megy.
2020. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tinikorban tombolnak a hormonok, akkor az a normális, hogy a "legyet is röptében". Később ez valamelyest csökken és beáll egy átlagos szintre.


Amit leírtál, 31 éves korban problémásnak tűnik: vagy valami hormonális probléma esetleg rejtett lelki gond állhat a háttérben.

Én lelki problémára tippelnék, de menj el a háziorvosodhoz a tünetekkel. (És nem, nem ciki, ez vagy testi vagy lelki gond lehet, ő továbbirányít a megfelelő helyre.)

2020. máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!