Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha depresszióssá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha depresszióssá tesz hogy a túl vastag intimméretem miatt sok lánnyal nem vagyok alul kompatabilis?

Figyelt kérdés
A hossza még nem is extrém (bár az is van 20, de ugye félig is be lehet rakni, ott lehet szabályozni.), de a vastagsága brutális. Ahogy mértem 17 cm körül van a kerülete. Mint valami dorong.
2020. máj. 17. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Meg kell, hogy nyugtassalak, a 17 centis kerület nem nagy. Az kb. 3cm vastagságú, az pedig mindenhova beillik.

Használni kell megtanulni ami van, nem depresszióba esni, amiért nem tudod használni.

2020. máj. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

A 17 centis kerületűnek az átmérője közel 5.5 centis.


Türelem kell hozzá, és nagyon sok előjáték

2020. máj. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első, hanyas voltál matekból? 5 cm feletti a vastagsága ha leosszuk pivel. Azt meg hogy vastag a lányok mondják MINDIG. Én csak kíváncsiságból mértem le.
2020. máj. 17. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy, de ha ez a gondod, 30 feletti nőknek már könnyen be megy.

Amúgy nem nagyon értelek, mert nekem is ekkora van, szűz lányban is voltam már. Sok előjáték kell hozzá és ha nem is könnyen, de bármelyik lányba becsúszik.

2020. máj. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Meg kell tanulni mindent használni. A kisebb méret is tud fájó lenni.
2020. máj. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
29 vagyok
2020. máj. 17. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Valami azt súgja hogy nem depis vagy, csak azt gondolod közhírré tétetik szerinted vastag van és máris kapod nőktől a priviket. S inkább azért vagy depis mert nincs kivel csinálni.


Ja egyébként, meg tudni kell használni (ésszel).

2020. máj. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szinte ugyan ilyen paramétereim vannak és eddig egy lányt leszámítva minden barátnőmmel megoldottuk, hogy mindenki kielégüljön fájdalom nélkül!
2020. máj. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!