Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mennyire számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire számít neketek a farok mérete?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 11:51
A kérdező szavazást indított:
Számít, és ezt őszintén el is mondom a páromnak!
Számít, de azt hazudom, hogy az a fontos, hogyan használja. Aztán megcsalom egy nagyfarkúval...
24 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Olyan válasz nincs hogy nem érdekel, mert a kicsit még jobban is élvezem, ja és nem csalom meg a párom!
2020. máj. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Napi ezredik farok méret kérdés ez önbizalomhiányostól. Még mindig nem tudom miért gobdolják hogy a lányok mérőszalaggal mérik mindenki péniszét és 14 alatt akkor vagy megcsalom vagy nem jó, milyen világban éltek? Sose mértem senkiét, és nem nem csalom meg
2020. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem számít,mig nem látom.
2020. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
uncsi
2020. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Elegge szamit
2020. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Hat igazabol tenyleg uncsi. De szerintem majdnem mindenkinek mas a velemenye. Valakinek 15 alatti a kicsi valakinek meg a 13 alatti. Habar szerintem ez hulyeseg mert nem allok oda a meroszallaggal..
2020. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mérőszalagozza az ember, de azért viszonyítani tud. Pl. akinek alig bírom marokra fogni és majd bele döglök, hogy valahogy egyáltalán ki tudjam verni, az azért elég kicsi és már nem hoz lázba, hogy a szexig eljussunk. Azért legalább lehessen rendesen dolgozni rajta, jó kemény legyen és ne fityegjen egy kiló felesleges bőr rajta.

Ha a szex isteni és könyörögni tudnék a folytatásért, mert elérte a megfelelő pontot, akkor jó méretű a farka, ha hiányérzetem maradt, mert esetleg csak "jó" volt, akkor kicsi, ez van.

2020. júl. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1 feleségül vehetlek?

Mert nekem kicsi és nem volt még olyan nő aki azt mondta volna hogy a kicsi jó


Amúgy nyilván nem centiznek a lányok. Max belül .... ha bent minden oké, hosszra vastagsagra akkor nincs gond, de valamelyik paraméter kicsi akkor bukó

Nincs olyan szerelem ami ezt pótolja. És ha nem is mm pontosra de a tapasztalat alapján ránézésre tippre tudják hogy mi a jó és hogy az kb mekkora.

2021. jún. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem extrém kicsi,nekem tényleg tök mindegy.
2021. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

#9 akkor neked is áll #1 ajánlata ...

Van most parnered ?

2021. jún. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!