Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok számít a méret? Őszintén

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számít a méret? Őszintén

Figyelt kérdés
Mind1 hogy mekkora a fiutoknak vagy jobban orultok ha atlagnal nagyobb valamivel?

2020. ápr. 27. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha egyre gondolunk, azért jó ha nagyobb/vastagabb.
2020. ápr. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
nyilvanvaloan szamit, voltam mar fiuval akinek annyira kicsi volt hogy semmit sem ereztem. igy nem tudtam elvezni tulzottan. de voltam sraccal akinek eleg meretes peldanya volt, viszont nem tudta hasznalni, igy inkabb kellemetlen volt.
2020. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Mindegy mekkora, csak ne legyen kicsi.
2020. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
95%
Számit
2020. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Mivel még nincs tapasztalatom, így a méret-kérdéssel sem vagyok túlságosan tisztában. Ne legyünk álszentek, mindenkinek meg van az ideális méret, de tény hogy mivel abszolút fogalmam sincs még arról sem hogy mi az átlag, és nem fogok mérőszalaggal rohanni az esetleges jövendőbeli pasim után, ezért jelen pillanatban még nem számít a méret.
2020. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Megfordítom a kérdést:


Számít, hogy szorít-e a p+++ci ? Nyilván mindenkinek megvan a maga mérete. Eléggé általánosan átlagosnak tartom magam, de voltam olyan tág lánnyal akivel, ha gumival csináltuk szinte nem is éreztem semmit (gondolom ez fordítva is igaz volt és ő sem), de voltam olyannal is akinek már az én méretem előtt is sokkal több előjáték kellett, hogy fájdalommentesen hatolhassak be.


Amennyi ember annyi igény. Hidd el van olyan akinek te vagy pont a tökéletes.

2020. ápr. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Számít. De ne nagy legyen, hanem átlagos.
2020. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
90%
Nem szamit, en kifejezetten nem szeretem ha nagy mert faj😂
2020. máj. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én csak 20cm felett szeretem 19L
2020. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊
2020. máj. 3. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!