Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem tud kielégíteni. ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud kielégíteni. Mások is vannak így?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, hónapok óta olyan keveset szexelünk (havi 1-2), hogy szinte állandóan áll a farkam napközben. Többször említettem már, hogy ez nekem nagyon kevés. De mindig van valami kifogás meg magyarázat ami miatt éppenséggel hozzá se lehet nyúlni. Érdekes, hogy az egész interneten mindenhol csak arról lehet olvasni, hogy szegény nőket nem elégítik ki a férfiak... Rólunk miért nem esik szó?

Na mindegy is... Tehát más is van hasonló cipőben? Ha ez így folytatódik előbb utóbb biztos, hogy elfogok menni más nőkhöz.


25F/22L



2020. máj. 17. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Meg kéne vele beszél, mond neki, hogy ne beszéljen mellé. Ha nem hajlandó a kommunikációra, akkor felejtős.
2020. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lányként írom, hogy havi 1-2 az tényleg nagyon kevés... 21L
2020. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt próbáltam már többször is. Egyáltalán nem hatotta meg. Azt is mondtam, hogy előbb utóbb igy keresni fogok valakit aki kielégít, pedig én nem szeretnék, de belekényszerülök előbb utóbb.
2020. máj. 17. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen egyetértek veled és tudom milyen rossz
2020. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%
Havi 1-2 a 40évesekre jellemző.Cseréld le.
2020. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, csak én nő vagyok. Kéthavonta figyelt be a szex, megbeszéltünk, azt mondta, pedig ő is akarja.... Azóta több, de már nem olyan...Én nem értem az embereket, valószínű nálunk is szakítás lesz a vége...
2020. máj. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem a párom, de le sem merem írni a gyakoriságot..... :(((((
2020. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
😔
2020. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%

Lehet azért ilyen kevés, mert nem élvezi veled a szexet.

Az is lehet (bàr kevès az esélye) hogy ennyire kicsi a libidòja.

Lehet lelki oka is. Beszélj vele!


Màsodik kèrdésedre: azèrt nincs tele a net ezzel, mert a férfiakat hihetetlen egyszerű kielègìteni szex közben. A nőket nehezebb, sok pasi meg nem foglalkozik vele.

Te akkor is elmèsz ha a barátnőd meg se mozdul.

2020. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Ne dugj félre, mert az továbbra is szemétség lenne, inkább szakíts, ha megbeszélni se lehet vele a dolgot.

Én is több éves kapcsolatban vagyok, de a rosszabb időszakokban is heti 3-4 alkalommal igényem van a szexre. Ilyen drasztikus csökkenést akkor tudnék elképzelni, ha már részemről a végét járná a kapcsolatunk...

22L

2020. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!