Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férjes nők! Kerültetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nők! Kerültetek már olyan szituációba hogy egy nálatok fiatalabb pasival kerültetek intim viszonyba mert nem tudtatok ellenállni a csábításnak?

Figyelt kérdés
Megbántátok?
2020. máj. 17. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
én olyan pasi vagyok aki ilyen nővel jár össze (de nem tini vagyok)
2020. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

igen

de nem nevezném csábításnak ami történt

egyszerűen megvolt a kémia kb ezer fokon

de megijedt az egésztől

2020. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Igen.
2020. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de mielőtt kardjába dőlne a sok fiatal gyakoris felhasználó, akkor mi már rég a válás határán jártunk és szex se volt évek óta. Szóval emiatt nem álltam ellen a csábításnak. Ellen tudtam volna állni, mert nem voltam belé szerelmes, de a szex hiányzott, így belementem. Nem bántam meg, de nem is akartam folytatást.
2020. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!