Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hülye kérdés, de mennyir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hülye kérdés, de mennyire idő mire nektek srácoknak “visszatöltődik” a sperma? N

Figyelt kérdés

A párommal igen rendszeres szexelunk (van hogy naponta tobbszor is) es mar miutan egy parszor elelvezett szinte nem is jon ki mar neki pedig en nagyon szeretem a spermat...


De a lenyeg, hogy korulbelul mennyi ido mire megint lesz spermatok?


2020. máj. 17. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Googleban keress rá.
2020. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pár óra, attól is függ, hogy mennyire lettem kifacsarva:D
2020. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy sok legyen a spermája, sokáig kell önmegtatóztatni. Nem kell hagyni, hogy gyakran ürüljön a tár úgymond.
2020. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő. A kis egysejtűek (spermium) 3 nap alatt termelődik újra a teljes mennyiség. Ondófolyadék, bőséges folyadék és fehérjebevitel mellett már jóval gyorsabban - főleg ha "edzésben" van valaki :) Akár már 6-12 óra alatt is, de igazából 2-3 nap alatt termelődik a prosztata teljes befogadóképességének a határáig.
2020. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Egy süti, egy kóla és mehet a következő menet.

Egymás után többször is tudok élvezni.

Mennyiség pedig attól függ hogy mennyi idő kozonkent durrantok

2020. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Peldaul a mai nap csinaltunk olyat hogy o fekudt, en meg 1 oran keresztul szoptam ot es egy jo parszor elelvezett de az utolso elvezesnel mar egy csepp sperma nem jott ki belole
2020. máj. 17. 20:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Attól függ a férfi egyed milyen időközönként sül el.
2020. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hellmano ***** válasza:
100%
A végén jön a sürített levegő :D
2020. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napot kell várni, ahoz, hogy tényleg sokat tudjak adni.
2020. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lacc80 ***** válasza:

Mindenkinek változó.

Nekem 3-4 menet után is jön egy kicsi. Olyan még nem volt, hogy elfogyott volna. Még 7 menet után se.

2020. máj. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!