Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok.hu,ha kifizetsz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu,ha kifizetsz pl 1 órát de elmész 10 perc alatt akkor vége az órának hiába fizettél 1 órát?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 08:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szolgáltató-függő, attól függ, hány lövés van az árban.
2020. máj. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen,de van,hogy utána van pl.gyengéd masszázs.
2020. máj. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egy óra sosem egy óra. Ha pl. 14:00-ra jelentkezel be, akkor pontosan 14:00-tól ketyeg az órád (ezért ne késs), bemész, pár mondat, fizetsz, tusolás - ez mind-mind benne van az idődben. Óra 45-kor már szól a prosti hogy le fog járni az időd igyekezz élvezni, merthogy egészre jön a következő kuncsaft (akkor is ezt mondja ha nem jön).

Az egy órában általában korlátlan élvezés van benne, de ha óra 35-kor eldurransz és 45-kor újrakezdenéd akkor azt fogja mondani a prosti hogy még fizess rá egy fél órás árat.

Tisztelt a kivételnek, de a prostik 95%-a ilyen (ott próbál lehúzni ahol csak tud).

2020. máj. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van aki kidob az első parton után. Van aki nem dob ki, de nem töri magát, hogy legyen második menet (helyette jól elbeszélget Veled). Van aki simán benne van második menetben.

Akad, aki onnan számolja az órát, hogy megnyomtad a kapucsengőt, van aki onnan, hogy beléptél az ajtón, s van aki a tusolástól, azaz a konkrét együttlétet méri. Én voltam már lánynál 5 órát 1 óra áráért, mert jó társaságnak tartott, jó volt velem dumálni a szex után és épp nem volt következő vendége. De voltam úgy is, hogy el sem élveztem úgy pattintott le a csaj (a fél órát a kapucsengőtől számította és szándékosan húzta az időt). Akadt olyan lány, aki 2 lövést is engedett.

Nem kiszámítható a dolog. Semmi előjel nincs, ami utalna arra ki milyen szolgáltató.

2020. máj. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!