Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincsen szex és a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen szex és a barátom kivan akadva most vége a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
egy ideje nagyon erosek a gorcseim menstruacio elott es utana is. Igazabol szinte mindennap faj, alhasi fajdalmaim vannak. A nogyogyaszhoz kertem ido pontot, de 2 honap mulva tudok menni. Szoval addig nem tudok mit csinalni. Szoltam a baratomnak mindenrol..es latja hogy mi a gondom..a szex sajnos emiatt egyre kevesebb. Altalaban heti 3x,4x szexeltunk. Most ez kb heti 1..vagy 1x sem. Tudom hogy ez rossz de nem tudok a gorcsok miatt szexelni vagy felizgulni. Neha meg hanyingerem is van vagy szedulok. A baratom nagyon merges. Eddig..nem igazan mutatta ki. Inkabb csak olyanokat csinal hogy amikor mondom..hogy most.. nem jo..szeretnem..de faj az alhasam stb..akkor "fujtat" azt mondja oke..persze megerti stb. Kozben meg fel ala jarkal meg kiul az arcara hogy merges..Neha oraloztam, de a baratom nem igenyli annyira igy hogy nem tudja viszonozni..nem akarja. A heten meg nem szexeltunk. Igazabol mar elozo heten sem.. Nekem is hianyzik..de nem erti hogy miert nem lehet. Nem tudom mi lesz ezutan. 6 eve vagyunk egyutt. A menzeszem idejen amugy sem szoktunk szexelni az meg 7-8nap. Volt amikor nem talalkozunk hetekig..meg az elejen...a kapcsolatunknak stb es most meg..emiatt lehet vege. En legalabbis ugy erzem siman felre lepne ha tehetne. Vagy nem tudom. Olyan mintha neman de engem elkuldene mindennap a p..ba. Mar gondolkozok a szakitason is. Ugy erzem nem kellek neki igy hogy nincs szex egy ideig. Folyton olyan mintha merges lenne ram. Nem mond semmi olyat..csak az arca..meg amikor kenytelen vagyok elutasitani :( Elotte minden oke volt. Tenyleg nem az o hibaja es ezt o is tudja. Megis..szerintetek ennek annyi? Ilyen sz..sag miatt vege lehet a kapcsolatomnak? Mar egyutt elunk 3 eve lassan. Rengeteg problemank volt es megoldottuk. De ezt hogyan? Nekem mar elegem van ebbol az egeszbol. Akkor menjen. Keressen maganak valakit. Legszivesebben ezt mondanam neki. De akkor kirobbana a veszekedes..
2020. máj. 14. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
behatolás nélkül is egy csomó izgalmas dolgot lehet csinálni olyankor amikor kicsit jobban érzed magad. Talán a pasid is megkönnyebbülne ha néha kicsapnád neki vagy romantikusabb dolgok. De egy idegbajos embernek tűnik, lehet jobban járnál ha szakítanál vele. Az orvoshoz mindenképp menj el amint teheted
2020. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hat ez eleg gaz, hogy csak azert van veled :D kerdes h szukseged van ilyen pasira? Terhesseg alatt mi lesz?
2020. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha emiatt vége lesz, akkor nem kár érte.

Amúgy lehet, hogy funkcionális cisztád van.

Terhes nem lehetsz?

Ha így viselkedik, azon se csodálkozzon, hogy már lelkileg se tudsz rá felizgulni. Annyira szánalmas, amikor valakit ennyire csak a pö.cse irányít. Gondolj bele, mi lesz ha terhes leszel vagy szülés után...

2020. máj. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem... pakolj és menj, elég unszimpatikus a barátod.
2020. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátodrol most nem irnék bővebben, ha nem tudja megérteni, elfogadni, hogy neked fáj akkor annyit is ért a dolog.


viszont 2 hónap az nagyon sok ha ilyen fájdalmaid vannak, én másik nőgyógyász után néznék. biztos van aaki a vírus ellenére is tud előbb fogadni.

2020. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire fáj, nehogymár várjál 2 hónapot! Menjél el magán rendelésre, ott egy héten belül van időpont.
2020. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom írni, hogy magán rendelésre menj. Vagy menj el háziorvoshoz és addig írass fel vele egy erősebb fájdalomcsillapítót, pl Apranaxot. Én is azt szedem, lehetne még fogamzásgátlót, de azt nem szeretnék.

Amúgy a pasid lehetne csikit megértőbb, kevésbé idegbeteg... csak mondom. Ezen én elgondolkoznék a helyedben.

2020. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Különválasztanám a két kérdéskört. Nem fontos rám hallgatnod, de érdemes elgondolkoznod az alábbiakon:


1) A google a barátod. A múltkor fogorvosi problémám volt, a google a barátod. Addig keresel/hívogatod a rendeléseket amíg valamelyiktől nem kapsz olyan időpontot ami neked is elfogadható. Inkább eltelefonálgatok egy fél napot, mintsem szenvedjek. Legalább egy UHG-t kellene csináltatnod mielőbb kizárni pár lehetőséget.


2) Igen, a szexhiány, a kielégületlenség frusztrálttá, idegessé teszi az embert. Ugyanakkor egy megértő TÁRS, aki szeret is elfogadja hogy most nem megy mert fáj. Elmondod neki, ha nem fogadja el akkor az se nem társ, se nem szeret. Aki követeli a szexet a szimpla szexbabának néz, vagy komoly problémái vannak az indulatkezeléssel. Egyik sem túl jó perspektíva a jövőre nézve.

Mi lesz amikor majd terhes leszel??? Ennek a kapcsolatnak így is úgy is reszeltek, a te kereszted lesz ha benne maradsz és cipelheted. Ha veszekedni akar ezen - hát veszekedjen, de egyúttal beszéljétek meg azt is hogyan költöztök szét.

2020. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

6 év után igazán lehetne megértőbb, ha fájdalmaid vannak. Sőt, 1 hét után is megértőnek kéne lennie, mert egy kapcsolat nem CSAK a szexről szól. Szerintem undorító dolog amit csinál, ki lehet bírni szex nélkül időszakokat, nekem az első lenne hogy a páromat orvoshoz kísérjem, nem hogy zaklassam a szexszel.


Ha emiatt megy tönkre a kapcsolatotok, akkor hidd el nem kár érte mert egy életet nem lennél képes elviselni egy ennyire egocentrikus ember mellett. Csodálkozok hogy ennyi ideig bírtad.


Ui.: Én is a magánrendelést ajánlom, az egészség fontos annyira, hogy költsünk rá, főleg hogy ki tudja hova fokozódhat a fájdalom 2 hónap múlva.


Kitartást és sok sikert, erőt kívánok!

2020. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb lenne hamarabb elmenned orvoshoz.
2020. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!