Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a testemről,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a testemről, vannak olyan nők akiknek ez tetszet?

Figyelt kérdés

Látszik a képről is, hogy nem vagyok az a túl izmos faron:

[link]

Min lehetne még javítanom?



2020. máj. 19. 12:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*Vannak olyan nők akiknek ez teszhet?
2020. máj. 19. 12:27
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

kb hasonló alkatom van és eddig nem volt gond a csajozás, sőt

igaz nem a külsőmmel fogom meg őket, hanem más módon :)


viszont volt már olyan aki így is "nyomult", hogy csak utazás közben látott (persze 1-2 tevékenységet is (mint pl olvasás, tervezés...), nem csak alkatot)

2020. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
*Látszik a képről is, hogy nem vagyok az a túl izmos fazon.
2020. máj. 19. 12:30
 4/17 anonim ***** válasza:
62%
Férfiként írom, hogy ez bőven jó. De a nők zöme szerint túl vékony és izomtalan leszel.
2020. máj. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%
Hát izom az semmi, de legalább pocakosodsz.
2020. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Hát elég "plötty" vagy. Nem ártana napi fél órát tornázni, hogy kicsit jobb legyen. A testtartásod ennyire rossz, vagy csak ezen a képen ilyen?


F

2020. máj. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
39%
Ez lófaşz, nem pocak. Nekem nagyobb van, pedig rendszeresen sportolok, és egészségesen eszek. Ez alkati kérdés, genetika.
2020. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, én őszinte vagyok veled: ilyen testtel nem kellenél, kifejezetten visszataszító, hogy az egész felsőtested egyben van, nincs karizmod, mellizmod és ráadásul még pocakosodsz is. Nem késő változtatni, mind mozgás, mind étrend terén, főleg, ha csinos barátnőt akarsz.
2020. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Sportolj, az amúgy is egészséges, de nem ezen múlik tetszel-e a nőknek. A kisugárzás, stílus, személyiség sokkal többet számít a bicepszednél.
2020. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
nyugi nekem ilyen testtel kva jól kinéző barátnőm volt, nem az a tipikus szilikon p1cs4, hanem szolid aranyos bájos csaj
2020. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!