Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szokott lenni előjáték szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott lenni előjáték szex előtt? Vagy ez csak nálunk nemszokás? Annyira azért igen hogy "csusszon" de ezen kívül nemnagyon van semmi.

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 14:11
A kérdező szavazást indított:
Igen szokott
Nem nemszokott
Néha
Az meg mi?
43 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Előjáték nélkül nem engedném, hogy berakja
2020. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kioktatni akarlak... pedig de :) te is tudod, hogy gáz, beszélj a pároddal és mond el hogy többre van igényed. Ha nem foglalkozik vele akkor meg hagyd ott a pitsába az önző pötst.
2020. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Annyira nem hiányzik egyikőnknek sem inkább az hogy ez mennyire megszokott
2020. máj. 19. 14:17
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem is bírnám egy kis orál nélkül. Szeretek nagyon nyalni.
2020. máj. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Megesik hogy csak maszatolás van előjáték helyett,és durr bele a közepébe(szó szerint) de nálunk működik a szex,ezzel nincs gond.
2020. máj. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként is nagyon igénylem. Az előjáték sokszor izgalmasabb, mint maga a dugás. Felfedezni újra meg újra a lány testét, minden porcikáját, egy kis orál, stb. Ha egyből csak betenném neki, az majdnem olyan, mintha gyorsan kiverném egyedül, legalábbis én így látom.
2020. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez alkalomfüggő. Sokszor nekem sincs szükségem előjátékra, amire lekerül a ruha, be is nedvesedek 🤭😏

De nem, ez nem elvárás. Nektek ahogy tetszik, a szerint kell cselekedni 🙂

2020. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs de engem mostanaban már zavar én szóvá is tettem. Kár volt... mert ami eddig kevés volt most már szo szerint annyi sincs, semmi sincs 😑. 26n
2020. máj. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem igazán van...ha áll az árbóc, a punci pedig hamar nedves, akkor minek...
2020. máj. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van de rövid ideig birjuk.Csókolózni is közbe szeretek vagy megállunk és simogatjuk egymást úgyhogy azért a másik ne menjen el és aztán folytatjuk.Ezt jobban szeretem mint az előjátékot.
2020. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!