Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tudok elélvezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elélvezni?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal, de ezalatt Egyszer sem tudtam elélvezni. Nem tulajdonitottam neki egy ideig jelentősséget, mert jó volt a szex, és magamat egyedül el tudom juttatni a csúcsra.. az utobbi idoben viszont zavarni kezdett, szóval elnyújtjuk az előjátékot, hogy akkor élvezzek el ott ( még úgy sem élveztem el, a barátommal konkrétan sehogy).. érzem, hogy jó ponton csinálja, és tényleg pillanatokra vagyok az orgazmustól mindig, de egyszerűen nem tudok elélvezni. Mit tanácsoltok, mit csináljak?

2020. máj. 11. 02:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmmel ugyanebben voltunk majdne 1 évig. Aztán leültünk megbeszélni a dolgot. Kiderült h megfelelési kényszere van felém, valamint kifaggattam a fétiseiről, amit eddig igazán magának sem vallott be. Kipróbáltuk..Nemsokra rá jött az eredmény. 23/F
2020. máj. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Nem akarok negatív lenni, de ha a barátod ügyes lenne, akkor olyan nincs, hogy 3 éve, csak a saját kezed által tudsz elélvezni.

Lehet jó a maszti, de a szex, az milliószor nagyobb élvezetet kéne nyújtson neked.

F

F

2020. máj. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
#2-Ez egyátalán nem ilyen egyszerű
2020. máj. 11. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

#2-es!

Elképzelhető...

Mindenki másképp gondolja.

Én tapasztalatból mondtam ezt.

Nekem még nem volt olyan, hogy pl 1 csajt nyalok, vagy izgatom a csiklóját, hogy az a csaj ne élvezzen el.

Pedig voltam már gátlásos csajjal nem egyszer.

Ez nem azt jelenti, hogy nincsenek kivételek, (biztos vannak) de én csak abból tudok meríteni amit tapasztaltam eddig.

2020. máj. 11. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 (és #2), te saját magadnak írsz?
2020. máj. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lazulj el! Rágörcsölsz és lelki gátja van a dolognak. Talán egy feles segít.
2020. máj. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!