Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden ferfi lemeri mekkora a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ferfi lemeri mekkora a pocse?

Figyelt kérdés
2020. máj. 19. 19:14
 1/8 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Nagy része tisztában vele, vagy ha nem is pontosan, de a legtöbb férfi élete valamelyik szakaszában lemérte.
2020. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Le bizony - kora tini korodában mindenki megméri és morfordírozik rajta "elég lesz-e". Utána benő a feje lágya és rájön nem ezen múlik, nem méricskéli többet.

Kicsit vulgárisan megfogalmazva: a nőknél az jut előrébb aki a p.nával és a nem a pötsével foglalkozik.

2020. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, legénykoromban, s képzeld, megjegyeztem!
2020. máj. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
persze, egyszer mindenki kíváncsi rá, hogy a cikkekben említett átlag alatt vagy felett van a mérete (31 éves F)
2020. máj. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Én még sosem mértem.


31/f

2020. máj. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Engem a párom mért le egyszer kíváncsiságból. Engem soha nem érdekelt különösebben. Ha valakinek tetszik, ugyanúgy tetszik 15, mint 21 centisen. Sosem magammal voltam elfoglalva.
2020. máj. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Á.Zoli ***** válasza:
A többség leméri, általában ki rosszul, ki jól += 2 cm 😊
2020. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pusztan lemerni nem ugyanaz, mint megszallottan foglalkozni a meretevel.

Ha en pasi lennek, biztos, hogy tudni akarnam, magat a szamot pontosan.

2020. máj. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!