Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen cuki kiscsajok azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen cuki kiscsajok azt szeretik jobban, ha érzelmes a fiú, babusgatja, szeretgeti, vagy azt ha picit durvább, és keményebb, dominansabb úgymond a fiú?

Figyelt kérdés
Nekem az előbbi lenne a logikus, viszont inkább az utóbbit tapasztalom. 21/f

2020. máj. 20. 10:50
A kérdező szavazást indított:
Finomabban bánni a lánnyal
"Ferfiasabb" lenni
28 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az megvan, hogy a cuki kiscsajok sem egyformák?
2020. máj. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Alamuszi nyuszi nagyot ugrik, ahogy mondta volt egy sokat látott ember. :)
2020. máj. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%
Oké, én szerintem nem vagyok cuki kiscsaj, bár a külsőm alapján nézhetnek annak. Én soha nem engedem, hogy egy fiú döntsön, fizessen, meg ilyesmi. Feminista vagyok, és nagyon utálom, ha valaki a ,,férfiasságát" akarja hangsúlyozni, amikor igazából nincs is neki. Tanuljátok meg végre fiúk!! A lányok okosabbak, és életképesebbek nálatok.
2020. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
86%
Egyénfüggő. Fiatalabbaknál általában az első jellemző, nőknél pedig már a második. (az utcaszéliekről nem beszélünk)
2020. máj. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Nincs ilyen, hogy okosabbak meg életképesebbek. Mindkét nemre szükség van, mindkettő másban jó, vannak mindkettőben okosak, buták, jók rosszak.
2020. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Ki számít cuki kiscsajnak?

Termetemnél fogva rám is lehet mondani, de természetre, öltözködésre már nem annyira.

2020. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

"Tanuljátok meg végre fiúk!! A lányok okosabbak, és életképesebbek nálatok."


Az, hogy valaki mennyire okos és életképes, nem a nemén múlik.


Szerintem érdemes lenne őszintén megválaszolnod saját magadnak azt a kérdést, hogy mennyire van rendben az egészséges önbecsülésed és a valós önbizalmad, ha ennyire szükségét érzed annak, hogy azt hangoztasd, hogy a lányok / nők okosabbak a fiúknál / férfiaknál.

2020. máj. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
Nos, hidd el, az önbizalmam teljesen rendben van. Tapasztalataimból kiindulva viszont ez a véleményem. Az ,,ennyire hangoztatás" pedig azt jelenti, hogy leírtam a véleményemet.
2020. máj. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Akkor rossz közegben mozogsz.
2020. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szinte minden nő az erőszakos (de persze vonzó) férfiakra bukik.

A gyengéd szeretgetés férfifantázia.

2022. dec. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!