Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagálnátok arra, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok arra, hogy a barátotok azt kéri tőletek hogy csináljátok hármasban egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Szakítanék!
2020. máj. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Kuka
2020. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%
Csak a dugasert van veled meg latod neki mas is kell nem csak te. Dobd ki. 18/F
2020. máj. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Én nem tudnék osztonzni a páromon senkivel, szóval biztos, hogy szakítanék. Úgy gondolom a hármas szex "legális megcsalás". Akinek erre van szüksége, biztos lehetsz benne előbb vagy utóbb ígyis-úgyis meg fog csalni.
2020. máj. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége azt mondaná szakítás (még az is aki amúgy enyhén biszex). A hármas csak akkor működik ha a páros mindkét fele szeretné, izgalmasnak tartja és vágyik rá.
2020. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvannak a vágyai és a fétisei. Engem személy szerint zavarna, én nem örülnék neki, de nekem is biztos van valami olyan vágyam, ami meg neki nem tetszik. Szerintem amíg ezeket tolerálni tudjuk, és ezek nélkül is tudunk jó szexuális életet élni, akkor semmi gáz nincs. Szerintem nem következik egyből az, ha valaki hármasban szeretné akkor csak dugásért van a kapcsolatban és ki kell dobni. Valakinek pl a lábujjak szopkodása a fétise. Amíg fél ezt elfogadja és tolerálja/ őt is izgatja, benne van addig semmi baj nincs ezzel. DE ha a másik nemet mondd, és nem tartja tiszteletben vagy emiatt keresi vele a konfliktust akkor tényleg kuka :) Bocsánat tudom, hogy félig off de szerettem volna érdemben reagálni :)
2020. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Ezért nem kell szakítani, de ha nem érti meg a nemleges választ, akkor igen.
2020. máj. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kevés párkapcsolat éli túl az ilyen kalandozásokat, véleményem szerint ez akkor tud igazán jól működni, ha eleve szexkapcsolatról van csak szó. Ott jöhet 3. 4. fél, nincs féltékenykedés vagy későbbi sérelmek.
2020. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Im in.
2020. máj. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én már nagyon régóta szeretném megajándékozni a páromat ezzel az élménnyel, csak sajnos nem tudom, hogy lehet ilyenhez felszedni valakit. Biszexuális csajokkal próbálkoztam, de teljesen kiborítanak a hülyeségükkel. Le a kalappal a pasiknak, én nem tudok felcsípni sem egy csajt, nemhogy hosszabb távon elviselném....

18/lány

2020. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!