Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért baj az ha biszexuális a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha biszexuális a barátnőd?

Figyelt kérdés

Sok pasi vágyik arra ,hogy legyen 3as élménye 2 nővel .

Sok be is próbálkozik a párjánál,hogy mi lenne ha össze hoznák..

De ahogy közli a lány hogy nagyon szívesen és elárulja hogy Ő valójában biszex

Megy a hiszti megy a féltékenység meg az Úr Isten ...

Akár undorhoz és szakításhoz is vezethet

Persze nem mindenki úgy jön össze a barátjával,barátnőjével,hogy hello én biszex vagyok ám..

Pasiknak kb. semmi se jó

Ha benne van a 3asba az a baj

Ha nincs az a baj

Ha biszex az a baj

Ha nem akkor meg az a baj

Világiak vagytok fiúk .

Jó tisztelet a kivételnek.



2020. máj. 20. 16:49
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Engem tuti nem zavarna.
2020. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

De a biszexualitás nem is azt jelenti, hogy ő most mindenképp hűtlen, és mindenképp azonos neművel is akar hemperegni.

2020. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy ilyen tapasztalataid vannak a férfiakkal :/

Én ha pasi lennék és ilyen szándékaim lennének, tuti örülnék, hogy a barátnőm biszex. Nőként pedig nem is mennék bele másképp egy ilyen ajánlatba.

Annyiban tudom megérteni a kiakadó férfi álláspontját, hogy valóban furcsa, ha addig a pontig nem jön elő, de más szemmel nézve ez a tökéletes helyzet is lehet rá, hiszen sokan nem ezzel indítanak. Van abban valami misztikusság, ha idővel derülnek ki a dolgok :)

Manapság a párkapcsolatokban úgyis sokszor mindent azonnal akarunk...

Szóval a kapcsolat hosszának mértékében tartom jogosnak a kiakadást, fél-egy év után például még nem venném zokon. De ha házasság után derülne ki, az szíven ütne azért.

2020. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

2-3 heten belül mindig felhozzák a Pasik a 3ast

Eddig csak 1el jutottunk el a 3asig de utánna szakítás lett mert azt látta rajtam hogy a lánnyal érzékibb voltam .pedig aztán Ő se volt ám el hanyagolva vokt ott közös cumi here szopizás is szájra ülés míg a másik lovagolt vagy szopta és csere...

De hát nem akkor nem ..

2020. máj. 20. 17:07
 5/48 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannal össze se jönnék aki hármast akar. Már onnan tudni lehet hogy nem komolyak a szándékai.
2020. máj. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
31%
Barcsak novel csalt volna meg a biszex nőm xD de sajna pasival az meg nem tetszik, pedig imadtam szexben :D
2020. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj, hogy biszex? Úgy fogadom el ahogy van, a szexualitásával együtt. Ez még nem jelenti azt, hogy mindenáron 3-asozásra vágynék, ha meg félrelép akkor az félrelépés akár nővel, akár ffi-vel teszi.
2020. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
47%
A baj az hogy nem lehet egy rendes hetero csaj találni aki normális kapcsolatot szeretne. Rengeteg a homo, leszbi, és biszex, aki csak lányokkal ismerkedik.
2020. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, még imponálna is.
2020. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
44%

De ne úgy legyen biszex, hogy szerelmes is tud lenni nőkbe, meg kapcsolatot is el tudna képzelni velük. Meg ne úgy, hogy mondjuk rendszeresen havi vagy évi X alkalommal akarja hármasban csinálni. (Olyat meg pláne ne, hogy nővel kettesben a kapcsolat mellett.)


Úgy legyen biszex, hogy ha akár az életben egyszer, akár pár évente feljön a téma, akkor lehessen hármasozni. És ennyi.

2020. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!