Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akiknek nagyon jól néz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akiknek nagyon jól néz ki a lánytesójuk! Gondoltatok már valaha olyan dolgokra vele kapcsolatban, amire nem szabadna?

Figyelt kérdés
Nekem nincs testvérem, ezért még csak elképzelni sem tudom, hogy milyen lehet. Ha tényleg nagyon jól néz ki a lány, meg szoktátok nézni, vagy szoktatok olyanokra gondolni, amit amúgy nem tennétek meg, meg nem is akartok (remélhetőleg), csak úgy bevillan... Vagy ilyen nincs, és soha nem jön ilyen magától?

2020. máj. 21. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem elég jól néz ki nővérem, és előfordult már azért többször is, hogy úgy néztem rá. Pláne ha bugyiban meg melltartóban látom őt. Meg olyan is volt, hogy rányitottam véletlenül fürdés közben, azt nem felejtem el.
2020. máj. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
tesóval nem, de unokatesóról fantáziáltam már
2020. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Unoka hugiról már többszőr fantáziáltam!
2020. máj. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%
Én nem csak fantáziáltam az uncsitesómról.
2020. máj. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es, hanem mit még?
2020. máj. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is nővérem van és baromi jó nő. Pont olyan akikre nagyon rá tudok gerjedni vagy lehet, hogy pont a nővérem miatt gerjedek az olyan nőkre, nem tudom.


Én fantáziáltam róla sokszor de úgy vagyok vele, hogy ez csak fantázia, nem ártok vele senkinek.

2020. máj. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én csak unokahugomról, hugom nincsen :)
2020. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
#5 Megdugtam.
2020. máj. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Részleteznéd, vagy titkos?
2020. máj. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

az én húgom 4 évvel fiatalabb nálam és elismerem nagyon jól néz ki, nagyjából megfelel az ideálomnak is külső tulajdonságaira, viszont személyiségre egy kimondottan utálatos, nagyszájú, sokszor rosszindulatú nőszemély.. talán pont emiatt nem jutott soha eszembe, h milyen lenne a húgommal lefeküdni, mert el nem tudnék magam mellett képzelni egy hozzá hasonló nőt..

viszont egyszer pár évvel ezelőtt pont nem voltam kapcsolatban hosszabb ideig, nagyjából 2-3 évig.. és talán ennek közvetlen hatására volt vele egy álmom, de annyira masszív élethű álom volt, h azóta is gyakran eszembe jut, h ilyen intenzíven még sosem éltem át semmit alvás közben..

a fürdőszobában a mosógépen ült teljesen széttárt lábakkal, én pedig mint egy begőzölt gép úgy dugtam de valami eszeveszett őrült módon..

hirtelen felijedtem álmomból, h ez most mi.. teljesen le voltam forrázva, ömlött rólam a víz és a farkam mint még soha fájdalmasan feszített.. kb negyed óráig nem is tudtam lelankadni.. hát aznap nem nagyon merészkedtem családtagok közé, főleg a húgomat kerültem napokig, mert olyan szégyenérzet fogott el.. szerencsére a húgom nem tud róla mert szerintem ott abban a pillanatban ásnám el magam nála és egy beteg perverz állatnak tartaná a bátyját..

2020. máj. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!