Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehetetlen ebben az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehetetlen ebben az átkozott világban, hogy egy 30 év feletti tapasztalatlan férfinak legyen valaha barátnője?

Figyelt kérdés

2020. máj. 17. 02:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem lehetetlen, de minimális az esélye. Azért, mert ha valaki 30 éves koráig nem tudott összehozni egy kapcsolatot, annak általában oka van. És nem sokan akarnak összejönni egy olyan emberrel, aki bár 30 éves, de a kapcsolati szinten egy 18 éves szintjén sem mozog.
2020. máj. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A rendszeres prostizás az egyetlen megoldás számára, és a remény, hogy talán felszedi valaki?
2020. máj. 17. 02:52
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Azért "lehetetlen" mert te annak tartod és "átkozottnak" tartod a fél világot (vagy az egészet), gyűlölsz mindent és mindenkit. Márpedig hidd el, hogy ez a stílus nagyon nem jön be a nőknek. Abban ne reménykedj hogy felszed valaki - neked kell tenned érted, a sültgalamb nem fog bereppenni az ablakon.
2020. máj. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem, van más megoldás is a számára, csak azért többet is kell tennie, minthogy odaad valakinek 10.000-et. Mondjuk elmehet edzeni, hogy javítsa a külsejét. Öltözhet máshogy, lehet más a haja. Tanulhat kommunikációt.
2020. máj. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Az edzés semmit nem segített rajtam azon kívül, hogy sokkal többen néznek meg. Továbbra sem akarnak felszedni a nők...
2020. máj. 17. 03:14
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Ómájgád. Te azt várnád, hogy majd a nők szedjenek fel? :D
2020. máj. 17. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Amikor más férfiakat is fel szoktak szedni nők, miért irreális elvárás ez?
2020. máj. 17. 03:26
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

ha 30 éves koráig nem sikerült semmi, akkor nem is csodálom, hogy később sem jön össze


én elég durva önbizalom hiánnyal és depressziós is feltudtam volna szedni csajt, pedig teljesen átlagos és elég vékony voltam


akkoriban a humorom, lazaságom, figyelmességem volt ami sok lánynak bejött

bár önbizalom hiányos voltam, attól még mertem tenni dolgokat, kicsit szemtelenebbnek lenni, viszont nem mentem túl határokon, nem voltam túl rámenős


mára 27 éves vagyok és teljesen más, mint régen

ma az önbizalmam és céltudatosságom, vagy épp "aranyos céljaim", bókjaim és figyelmességem a nyerő, pedig ma nem is ismerkedem már

2020. máj. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet, hogy valójában meleg vagy csak még nem tudsz róla?
2020. máj. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha arra vársz hogy felszedjenek akkor megérdemled a sorsod.
2020. máj. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!